کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

یک هدیه، یک لبخند

 • 6 شهریور 1395 • کمپین «یک هدیه، یک لبخند» در نظر دارد با تکیه بر حس نوع‌دوستی ایرانیان با اهدای یک اسباب‌بازی به کودکان نیازمند، شادی را به‌صورت بچه‌های سرزمینمان برگرداند. ایجاد‌کنندگان این کمپین باور دارند که حمایت و توجه به کودکان اساس پیشرفت بشر است و توجه کافی در سنین کودکی موجب پایه‌گذاری شخصیت محکم‌تری برای آینده افراد است. هدف کمپین «یک هدیه، یک لبخند» فقط اهدای یک اسباب‌بازی نیست، بلکه آغاز یک فرايند انسان‌دوستانه در راستای حل مسایل و معضلات اجتماعی است.

  اعضای این کمپین در صفحات مجازی خود نوشته‌اند که در این کمپین همه با هم می‌خواهیم با اهدای یک هدیه مانند عروسک، اسباب‌بازی یا هر چیز دیگر، یک لبخند کودکانه از کودکان نیازمند هدیه بگیریم و موجب شادی دل همه فرزندان نیازمند سرزمینمان باشیم.

  ایجادکنندگان این کمپین قصد دارند با جمع‌آوری هدایا از طریق قلک‌های شادی، تبلیغات میدانی و مجازی افکار عمومی را درباره شاد کردن دل کودکان نیازمند حساس کنند.

  خانم‌ها بخوانند

  دومین کمپین پیشگیری از سرطان ‌پستان با عنوان «یک قدم زودتر» و با موضوع اطلاع‌رسانی در مورد سرطان پستان با کمک جمعی از داوطلبان و پزشکان داوطلب در روز جمعه ۵ شهریورماه برگزار شد. راه‌اندازان این کمپین معتقدند سرطان پستان یکی از بیماری‌هایی است که با تغییر روش زندگی تا حدودی قابل پیشگیری است و همچنین در صورت ابتلا به بیماری اگر در مراحل اولیه تشخیص داده شود، امكان درمان به میزان چشم‌گیری افزایش پیدا می‌کند، از این‌رو با کمک جمعی از داوطلبان و پزشکان داوطلب این کمپین را با هدف آگاه‌سازی مردم برگزار کرده‌اند.

  در این کمپین برخی از راه‌هایی که برای پیشگیری از ابتلا به سرطان پستان باید مورد توجه قرار گیرند معرفی شده‌اند. روش پیدا کردن علایم و نشانه‌ها، مشورت با پزشک، انجام ماموگرافی و بررسی رادیولوژیست از جمله مراحلی است که به گفته راه‌اندازان این کمپین برای تشخیص سریع بیماری همه خانم‌ها باید آنها را مد نظر قرار دهند.

  شعار این کمپین این است که نیمی از مقابله با سرطان، آگاهی و نیمی دیگر مبارزه کردن است.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG