کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

پیش‌فروش Note7 در ایران آغاز شد

 • 6 شهریور 1395 • پیش‌فروش جدیدترین گوشی سامسونگ، گلکسی نوت7 از ۳۰ مرداد در ایران آغاز شد.

  این پیش‌فروش برای تعدادی محدودی گوشی و برای سه رنگ طلایی، نقره‌ای و مشکی نوت ۷ انجام می‌شود و از ۱۴ شهریورماه در اختیار ثبت‌نام‌کنندگان قرار می‌گیرد.

  سامسونگ برای پیش‌فروش نوت۷ در ایران تدارک ویژه‌ای دیده است. هدفون بی‌سیم لول یو (Level U) به اضافه شارژر بی‌سیم ایستاده سامسونگ هدایایی هستند که به صورت ویژه برای خریداران نوت7 درنظر گرفته شده‌اند. این بسته به صورت رایگان در اختیار کسانی قرار می‌گیرد که از ۳۰ مرداد، گلکسی نوت۷ را پیش‌خرید کنند.

  هر سه فروشگاهی که برای فروش پرچمدار جدید سامسونگ معرفی شده‌اند، نوت۷ را با این شرایط خاص پیش‌فروش می‌کنند و این پیشنهاد تکرار نمی‌شود. این فبلت با گارانتی رسمی ‌سامسونگ به فروش می‌رسد و کاربران می‌توانند از خدمات پس از فروش سامسونگ در ایران نیز بهره مند شوند.

  فروشنده‌های رسمی‌ که در سایت سفارشات را دریافت می‌کنند موظف‌اند نوت۷‌های پیش‌خرید شده را از ۱۴ شهریور به دست صاحبان خود برسانند البته ممکن است در این بین برخی کاربران به دلیل انتخاب رنگ‌های خاص یا مشکلات یک فروشگاه در ارسال محصولات، کمی ‌دیرتر از سایرین گلکسی‌نوت۷ خود را دریافت کنند.

  کاربران می‌توانند گلکسی‌نوت 7 را از طریق آدرس اینترنتی samsung.com/iran و با انتخاب یکی از سه فروشنده رسمی ‌سامسونگ پیش‌خرید و در کنار نوت۷، هدایایی نیز دریافت کنند.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG