کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

ترابردپذیری یک فرصت برای همراه‌اول است

 • 6 شهریور 1395 •                                                                                           

  به دلیل اجرای طرح ترابردپذیری، همراه‌اول حجم گسترده‌ای از برنامه توسعه چهار ساله شبکه خود را در مدت یک سال اجرا می‌کند.

  به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، وحید صدوقی مدیرعامل همراه‌اول در مراسم آغاز رسمی‌طرح ترابرد پذیری، با اشاره به حجم گسترده توسعه در شبکه همراه‌اول گفت: در روند توسعه شبکه همراه‌اول فعالیتی که قرار بود طی ۴ سال انجام شود، در مدت یک سال به صورت فشرده انجام و بیش از ۲۰ هزار سایت 3G‌ و LTE نصب و راه‌اندازی می‌شود.

  وی با بیان اینکه حق با مشتری است و مشتری باید به صورت آگاهانه اپراتور دلخواه خود را انتخاب کند، گفت: حداکثر تا پایان تیر ماه سال آینده، ۱۰ هزار سایت 3G، ۱۰ هزار و ۵۰۰ سایت LTE راه‌اندازی و بالغ بر ۱۲ هزار سایت 2G نوسازی و به این صورت همراه‌اول به یک اپراتور جوان یک‌ساله تبدیل می‌شود.

  صدوقی در ادامه گفت: برنامه همراهی میلیاردی از تیرماه اجرایی شده و مشترکانی که به‌تازگی به شبکه همراه‌اول پیوسته‌اند هم می‌توانند از مزایای این طرح استفاده کنند.

  مدیرعامل اپراتور اول در مورد باشگاه مشتریان همراه‌اول نیز گفت: مشترکان این اپراتور می‌توانند با عضویت در باشگاه فیروزه‌ای، بر اساس سابقه و میزان وفاداری تخفیف دریافت کرده و از سایر خدمات نیز بهره‌مند شوند. علاوه بر این تمامی مشترکان دایمی می‌توانند به صورت اقساطی بدون پرداخت پول برند، یک برند خوب تلفن همراه را انتخاب و خریداری کنند.

  صدوقی همچنین در خصوص طرح وفاداری مشترکان گفت: در عرض کمتر از یک ماه، ۷۴۰ میلیارد تومان برای مشترکان وفادار و خوش‌حساب اعتبار قایل شدیم، به این معنی که این مشترکان می‌توانند تا سقف یک میلیون تومان در دوره دوماهه از اعتبار خود استفاده کنند و به‌زودی این طرح برای تمام ۱۸ میلیون مشترک دایمی ‌اجرایی می‌شود.

  صدوقی با اشاره به ارایه نسخه جدید اپلیکیشن «همراه من» گفت: مشترکان می‌توانند از این طریق صورتحساب، ریزمکالمه و سایر خدماتی را که تاکنون به صورت حضوری دریافت می‌کردند را به صورت غیرحضوری دریافت کنند. علاوه بر این، به‌زودی با ایجاد امضای دیجیتال جهت احراز هویت، سایر فعالیت‌های غیرحضوری نیز در دسترس خواهد بود.

  صدوقی در پایان با اشاره به اینکه همراه‌اول در دولت یازدهم دو بار به عنوان اپراتور برتر انتخاب شده است، گفت: ما همچنان منتظر اعلام نتایج ارزیابی فاوای امسال هستیم. وی با اشاره به خانواده ۹۴ میلیونی همراه‌اول افزود: با اجرای طرح رومینگ ملی روزانه حدود یک میلیون مشترک دو اپراتور دیگر از شبکه همراه‌اول استفاده می‌کنند و با اجرای طرح ترابردپذیری، با تاکید بر شعار همراه‌اول به این نکته می‌رسیم که هیچکس تنها نیست.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG