کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

ذخیره‌سازهای بی‌سیم ایسوس در بازار

 • 6 شهریور 1395 • شرکت ایسوس، برای ذخیره‌سازی و تبادل اطلاعات ميان دستگاه‌های دیجیتال، راهکار ذخیره‌سازهای بی‌سیم خود را با نام TravelAir معرفی کرده است. این شرکت دو مدل با دو ساختار متفاوت عرضه کرده است.

  شاید برایتان این اتفاق پیش آمده باشد که در سفر به‌دلیل نداشتن حافظه اضافه برای دوربین عکاسی‌تان، مناظر و صحنه‌های نابی را از دست بدهید. TravelAir N با حجم يك ترابایت و امکان پشتیبان‌گیری از کارت حافظه، جایگزینی مناسب برای لپ‌تاپ‌های سنگین و دست‌وپا گیر در سفر شماست.

   TravelAir N با رابط NFC و شبکه Wi-Fi با باند 4/2 گیگاهرتزی با تمامی دستگاه‌های هوشمند شما سازگار است و به‌راحتی می‌توانید برای ذخیره‌سازی یا بازیابی اطلاعات از آن استفاده کنید. ایسوس به منظور حفظ سلامت TravelAir N، از پوششی با میزان نفوذپذیری IP43 استفاده می‌کند که هارد دیسک آن می‌تواند در رطوبت بالا و قطرات آب به کار خود ادامه دهد.

  همچنین ممکن است برایتان سرعت، امنیت و میزان مصرف بسیار مهم‌تر از حجم باشد. ایسوس برای کاربر در تولید TravelAir AC، تمامی نیاز‌ها را با اضافه‌کردن ذخیره‌ساز SSD و شبکه دو‌بانده برطرف کرده است. TravelAir AC می‌تواند تا 10 ساعت به‌طور مداوم تا پنج کاربر به‌طور هم‌زمان سرویس‌دهی کند. با شبکه Wi-Fi دوبانده خود امکان دستیابی به سرعت 433Mb/s را که سه برابر سریع‌تر از دیگر دستگاه‌های ذخیره‌ساز است، مهیا می‌کند. مصرف پایین، رابط NFC و سازگاری با تمامی سیستم‌عامل‌های موجود از ویژگی‌های این دستگاه است.

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG