کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

سایتی برای خرید آنلاین میوه دستچین!

 • 6 شهریور 1395 • یکی از مشکلات هر روزه بیشتر خانواده‌ها تهیه میوه مناسب برای منزل است. بالا بودن قیمت میوه‌ها در مغازه‌های میوه‌فروشی و نامناسب بودن کیفیت میوه‌های مراکز فروش میوه و تره‌بار در کنار صف‌های طولانی باعث شده بسیاری از خریداران میوه برای تهیه این نیاز ضروری هر خانواده با مشکلاتی جدی مواجه شوند.

  به تازگی اما سایتی اینترنتی پیدا شده که امکان خرید میوه با کیفیت و قیمت مناسب را برای  ایرانی‌ها فراهم کرده است. سایت میوا که امکان سفارش آنلاین میوه‌های دستچین در آن وجود دارد این امکان را به شما می‌دهد تا مشترک روزانه، هفتگی و یا ماهانه سبدهای پیشنهادی آن بشوید.

  در این سایت مشتری به راحتی می‌تواند حتی اندازه میوه‌هایی را که مایل به دریافت آنهاست را نیز مشخص کند، همچنین این سایت اینترنتی بابت ارسال بسته‌های خود هیچ هزینه‌ای از مشتریان دریافت نمی‌کند و ارسال بسته‌های میوه به صورت کاملا رایگان صورت می‌گیرد.

  این سایت همچنین با توجه به سلایق و ذایقه‌های افراد مختلف سبدهای میوه متفاوتی را به آنها پیشنهاد می‌دهد. نکته جالب درباره این میوا، اما تضمین کیفیت محصولات آن است به طوری که اگر از کیفیت محصول راضی نباشید حاضر به بازپس‌گیری سفارش شما است.

  بسته‌های میوه ویژه خانم‌های باردار، بسته میوه مخصوص بیماران دیابتی ، بسته میوه مربوط به میوه‌های فصل از جمله بسته‌های متفاوت و متنوعی است که میوا پس از بررسی‌ نیازهای هر گروه از افراد به آنها ارایه می‌دهد.

  میوا همچنین بسته‌های تغذیه‌ای ویژه مدارس و مهدکودک‌ها را نیز در بین محصولات خود دارد و امکان ثبت سفارش برای مدارس و مهدکودک‌ها جهت تامین میوه‌های ضروری برای کودکان هم فراهم کرده است.

  در ‌سایت میوا همچنین امکان ثبت سفارش میوه به صورت آنلاین برای مراسم عقد و عروسی، برای مراسم ختم و جهت تامین میوه همایش‌ها، جلسات و سازمان‌ها نیز وجود دارد.

  آدرس سایت این شرکت meeva.ir است همچنین کاربران تلگرام و اینستاگرام هم می‌توانند از طریق آدرس‌های telegram.me/meeva_ir   و Instagram.con/meeva_ir و یا از طریق شماره تلفن 88922997 با شرکت میوا ارتباط برقرار کنند.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG