کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

مشکل عدم ارسال پیامک واریز بانک ملت حل شد

 • 30 مرداد 1395 • در شماره‌های قبلی هفته‌نامه از مشکلات سیستمی در بانک ملت نوشتیم. از مجموعه این مشکلات می‌توان به مشکل نیامدن پیامک واریز وجه سرویس پیامکی بانک ملت، مشکل ثبت نکردن شماره حساب افراد برای واریز یارانه در بعضی از شعبه‌های بانک ملت و مشکل باز نکردن حساب‌ بانکی به بهانه‌هاي شلوغی در برخی شعبه‌های این بانک اشاره کرد.

  این در حالی است که پیش از این علت عدم دریافت پیامک واریز وجه برای مشتریان بانک ملت احتمال تمام شدن وجه ده هزارتومانی دریافت این خدمات بود. همین موضوع ما و برخی همکاران را روانه شعبه‌های بانک ملت کرد که در مراجعه حضوری مشخص شد، اعتبار 10 هزار تومان ارسال پیامک همچنان پابرجاست و به همین دلیل امکان کسر مبلغ جدید برای خدمات پیامکی وجود ندارد. به عبارت دیگر مشکل تنها سیستمی عنوان شد و از جانب مشتری مشکلی نبود.

  اما در جدیدترین تماس ما با مسوول ارتباط با رسانه‌های این بانک، این مقام مسوول مدعی شد که تمام مشکلات مذکور حل شده‌اند.

  گزارشات میدانی عصر ارتباط اما گویای آن است که اگرچه مشکل نیامدن پیامک واریز بانک ملت ظاهرا برطرف شده اما دو مشکل دیگر یعنی مشکل ثبت نکردن شماره حساب افراد برای واریز یارانه در بعضی از شعبه‌های بانک ملت و مشکل باز نکردن حساب‌ بانکی به بهانه‌ شلوغی در برخی شعبه‌های دیگر این بانک همچنان به قوت خود باقی هستند.

  گفتنی است در هفته‌های گذشته خبر تغییر مدیر IT بانک ملت و روی کار آمدن مدیر جدید در برخی از گروه‌های تلگرامی نیز منتشر شد، اگرچه اطلاعی از رابطه این تغییر و تحولات با مشکلات بخش فنی بانک ملت در دست نیست. اما ضمن تبریک و آرزوی موفقیت باید منتظر ماند و دید آیا مدیر جدید IT بانک ملت می‌تواند مشکلات سیستمی موجود در این بانک را برطرف کند و موانع را پشت سر بگذارد یا در بر همان پاشنه قبلی خواهد چرخید.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG