کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

حمایت از بهداد در فضای مجازی

 • 30 مرداد 1395 • افراد سرشناس و شناخته شده کشورمان با انتشار پست‌هایی در شبکه‌های اجتماعی خود درباره ناداوری در حق بهداد سلیمی واکنش نشان دادند.

  پس از پایان رقابت دسته فوق‌سنگین بازی‌های المپیک 2016 ریو و پایمال کردن حق بهداد سلیمی و گرفتن مدال طلای المپیک، از رکورددار جهان توسط داوران و هیات ژوری این مسابقات،  افراد سرشناس کشورمان با انتشار پست‌هایی در صفحه اینستاگرام خود به این اتفاق اعتراض کردند و برخی‌ها نیز بهداد سلیمی را قهرمان غیرت و تعصب ایرانی خواندند.

  آنطور که در شبکه‌های اجتماعی گفته می‌شود بهداد با تلاش بسیار زیاد خود را به این المپیک رسانده بود و تنها 5 روز بعد از جراحی سنگین زانو تمرینات خود را برای حضور در ریو شروع کرده بود. رکوردشکنی در یک ضرب نوید المپیکی فوق‌العاده را برای او می داد اما به عقیده کاربران ایرانی زور قوی‌ترین مرد جهان به داوران نرسید تا سه‌گانه طلای وزنه‌برداری ایران در المپیک ریو کامل نشود. برخی از کارشناسان وزنه‌برداری در صفحات مجازی خود این موضوع را بیان کرده‌اند که این سناریوی فدراسیون وزنه‌برداری تکراری است و آنها برای قهرمان‌سازی لابی کرده و بعد با تبلیغ برند ورزشکاری که او را قهرمان کرده‌اند کسب درآمد می‌کنند.

  نتیاج ضعیف کشتی فرنگی در المپیک

  این روزها با توجه به گرم بودن تنور رقابت‌های المپیک بیشتر کاربران شبکه‌های اجتماعی در ایران هم پست‌های خود را به المپیک ریو و حواشی آن اختصاص می‌دهند که در این میان نتایج ضعیف تیم ملی کشتی فرنگی هم از توجه و البته اعتراض کاربران ایرانی بی‌نصیب نمانده است. برخی از کاربران ایرانی نتایج ضعیف تیم کشتی فرنگی را به تمرینات زیاد این تیم و ضعف‌های مربیگری محمد بنا نسبت می‌دهند و البته بسیاری از کاربران هم با انتشار عکس‌های این مربی که در حال گریه کردن است خواستار دلجویی مردم از او هستند. برخی از کاربران در حمایت از او می‌گویند: چرا زمانی که در المپیک لندن با همین محمد بنا سه طلا گرفتیم و بهترین شدیم کسی چیزی نگفت و الان وقتی نتیجه نگرفته‌ایم همه چیز گردن مربی می‌افتد. گفتنی است خود محمد بنا سرمربی ایران هم در پیامی از مردم ایران بابت نتایج بدست آمده عذرخواهی کرده است.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG