کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

شبکه اجتماعی برای ایجاد فایل‌های تصویری شخصی

 • 30 مرداد 1395 • برای آنکه بخواهید تصاویر ویدیویی مورد علاقه خود را روی اینترنت به‌اشتراک بگذارید نیاز نیست فقط به سایت اینترنتی یوتیوب مراجعه کنید. اپلیکیشن موبایلی Triller در سیستم‌های عامل اندروید و iOS این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید فایل‌های صوتی و تصویری مورد علاقه خود را به‌راحتی بسازید و آنها را به‌اشتراک بگذارید.

  این اپلیکیشن ژويیه گذشته فعالیت خود را آغاز کرد و هم‌اکنون مدیران شرکت توسعه‌دهنده آن تصمیم گرفتند Triller را به یک شبکه اجتماعی تبدیل کنند. هم‌اکنون که یک سال از زمان تولد Triller گذشته است، شما می‌توانید این اپلیکیشن را در قابل یک ابزار اجتماعی مورد استفاده قرار دهید و همه امکانات مورد نیاز در یک شبکه اجتماعی را روی آن در اختیار بگیرید.

  کار کردن با این شبکه اجتماعی بسیار آسان است. شما به‌عنوان یکی از اعضای Triller می‌توانید موسیقی دلخواه خود را انتخاب کنید یا اینکه از بین موسیقی‌های پیشنهادشده در کتابخانه این شبکه اجتماعی یکی را برگزینید. سپس این قابلیت در اختیار شما قرار می‌گیرد که اعلام کنید کدام بخش از این موسیقی را بیشتر دوست دارید. سپس اپلیکیشن مذکور به شما امکان می‌دهد در قسمت مورد نظر با خواننده اصلی همخوانی کنید یا اینکه فقط صدای شما روی آن پخش شود. اگر شما بخش‌هایی از ترانه را فراموش کرده باشید، Triller کمک می‌کند تا در آن بخش صدای خواننده اصلی پخش شود. برای فایل‌های ویدیویی هم قابلیت‌های کاربردی مشابه ارایه شده است که شما در آن 14 فیلتر کاربردی برای ساخت ویدیوهای مورد علاقه خود را در اختیار دارید.

  به‌جز قابلیت‌های مذکور، یک ابزار ویژه با نام Triller Famous در این شبکه اجتماعی ارایه می‌شود. با این بخش شما می‌توانید تصاویر ویدیویی که ساخته‌اید را روی پلتفرم واحد با دیگران به‌اشتراک بگذارید و برای ویدیوهای دیگر کاربران کامنت بنویسید. هر یک از کاربران شبکه اجتماعی Triller می‌توانند یک حساب کاربری اختصاصی در اختیار داشته باشند و در بخش پروفایل آن مشخصات اصلی خود را شرح دهند.

  اعضای این شبکه اجتماعی در بخش Triller Famous می‌توانند صفحه شما را دنبال کنند تا آخرین ویدیوهایی را که به‌اشتراک می‌گذارید در اختیار بگیرند. همچنین این امکان وجود دارد تا در بخش جست‌وجوگر این شبکه اجتماعی تصاویر ویدیویی مورد نظر خود را پیدا کنید. این شبکه اجتماعی همچنین یک بخش ویژه برای انتشار و اشتراک نسخه اصلی فایل‌های صوتی و تصویری را در اختیار کاربران می‌گذارد تا از طریق آن بتوانید به صدا و تصویر خواننده اصلی هم دسترسی داشته باشید.

  این نخستین شبکه اجتماعی جهان محسوب می‌شود که امکان تولید فایل‌های صوتی و تصویری شخصی را برای مشترکان خود فراهم می‌آورد.

   

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG