کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

هشتمین حمله برای دفاع از خرمشهر

 • 30 مرداد 1395 • خرمشهر در محاصره نیروهای بعثی قرار گرفته و هر لحظه به تعداد آنها افزوده می‌شود. شهر تقریبا در حال سقوط است و بخش‌های زیادی از خرمشهر به ویرانه‌هایی تبدیل شده که هیچ‌کس در آن سکونت ندارد. در بین این خرابه‌ها نیروهای بعثی کمین کرده‌اند و هر لحظه دایره پیشروی آنها گسترده‌تر می‌شود. در چنین شرایطی ساکنان شهر خرمشهر اسلحه به دست گرفته‌اند تا از خاک خود دفاع کنند و در مقابل حملات دشمن بایستند. ارتش عراق از قبل گفته بود که یک‌روزه خرمشهر را به تصرف خود درمی‌آورد و با این وجود مقاومت‌های جانانه مردم موجب شده این نبرد ماه‌ها به طول بینجامد. محمد جهان‌آرا همراه با چند نفر از آخرین رزمندگان در روزهای پایانی پیش از سقوط خرمشهر آخرین برنامه‌ریزی‌ها را انجام می‌دهند تا با تجهیزات محدودی که در اختیار دارند، جلوی دشمنان ایستادگی کنند و آنها را به عقب برانند. این داستانی است که بازی «هشتمین حمله 2» با آن آغاز می‌شود و شما در چنین شرایطی وارد صحنه نبرد می‌شود تا نیروهای بعثی را به عقب برانید.

  بازی «هشتمین حمله 2» در اصل ماجرای دفاع از خرمشهر است و بخش‌های مختلف این بازی اکشن شما را با روایت‌های مختلف روزهای خونین در این شهر آشنا می‌کند تا با تمام توان خود از سقوط شهر جلوگیری کنید. شما روی گوشی هوشمند اندرویدی خود در نقش یکی از رزمندگان ایرانی در مقابل ارتش دشمن ایستادگی می‌کنید و با انواع مختلف تجهیزات و اسلحه‌هایی که در اختیار دارید، بهترین برنامه‌ریزی را برای به عقب راندن نیروهای بعثی انجام می‌دهید.

  «هشتمین حمله 2» یک بازی تیراندازی در سبک Shoot Them Up است که با گرافیک سه‌بعدی زیبا و خیره‌کننده شما را ترغیب می‌کند تا مراحل پایانی بازی پیش بروید. برای این بازی انواع مختلف سلاح‌های واقعی و تجهیزات کمکی شبیه‌سازی شده‌اند و کیفیت بازی را می‌توان با استانداردهای جهانی برابر دانست. رابط کاربری حرفه‌ای همراه با جزییات فراوانی که برای این بازی در نظر گرفته شده است، موجب می‌شود تفاوت آن را نسبت به دیگر بازی‌های ایرانی تجربه کنید.

  البته توجه داشته باشید که برای دشمنان در بازی «هشتمین حمله 2» از هوش مصنوعی استفاده شده و به‌راحتی نمی‌توانید آنها را از پا دربیاورید. به همین دليل باید با هوشمندی کامل و استراتژی درست با آنها روبه‌رو شوید. نیروهای دشمن در برخی مراحل بازی با چرخ‌بال یا تانک حمله می‌کنند و در هر بخش باید بهترین تصمیم را بگیرید. در مجموع اگر به‌دنبال یک بازی اکشن تمام‌عیار می‌گردید، «هشتمین حمله 2» بهترین گزینه محسوب می‌شود.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG