بازدید رییس سازمان فناوری اطلاعات از عصر ارتباط
دریا کالا - تامین کلیه اقلام مصرفی سازمان خود را در کوتاه‌ترین زمان و مناسب‌ترین قیمت به ما بسپارید

بازدید رییس سازمان فناوری اطلاعات از عصر ارتباط • هفته گذشته و به مناسبت روز خبرنگار، نصراله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات به بازدید از هفته‌نامه عصرارتباط پرداخت.

  در این دیدار که رضا باقری‌اصل معاون دولت الکترونیکی سازمان فناوری اطلاعات، بهنام ولی‌زاده، مدیرکل مدیریت یکپارچه شبکه ملی اطلاعات، پرویز سبزکار مشاور رییس سازمان و معاون مدیرکل دفتر رییس سازمان در امور روابط عمومی و بین‌الملل و چند تن دیگر از کارشناسان این سازمان، نصراله جهانگرد را همراهی می‌کردند، در نشستی صمیمانه به بحث و تبادل نظر پیرامون مسایل حوزه ICT و رسانه‌های این حوزه پرداخته شد.

  مهدی بگلری مدیر مسوول هفته‌نامه عصر ارتباط در ابتدای این نشست به تشریح مسایل و چالش‌های نشریات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات پرداخت و نصراله جهانگرد نیز در این دیدار بر نقش رسانه‌های تخصصی در ترویج و فرهنگ‌سازی در جهت توسعه کاربری فناوری اطلاعات و دولت الکترونیکی میان آحاد جامعه تاکید کرد.

  همچنین مقرر شد زمینه‌های همکاری بیشتر برای ترویج خدمات و طرح‌های انجام شده در سازمان فناوری اطلاعات با استفاده از ظرفیت‌های هفته‌‌نامه عصر ارتباط  مورد بررسی بیشتر قرار گیرد.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 814

  تبلیغات

  SUHD TV SAMSUNG