کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

کاهش تعرفه رومینگ همراه‌اول در ۳۰ کشور مهم

 • 23 مرداد 1395 • به مناسبت بیست و دومین سالروز آغاز به کار همراه‌اول، تعرفه مکالمه، پیامک و اینترنت همراه مشترکان همراه‌اول در ۳۰ کشور کاهش یافت.

  به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، از روز سه شنبه ۱۹ مرداد ماه، تعرفه مکالمه، پیامک و اینترنت همراه‌اولی‌ها در ۳۰ کشور مهم جهان کاهش یافت. 

  بر اساس این گزارش، قراردادهای تخفیفی رومینگ همراه‌اول که پیش از این با ۱۰ کشور منعقد بود، به ۳۰ کشور افزایش یافت. در این طرح که در ادامه طرح‌های تخفیفی رومینگ بین‌الملل همراه‌اول ارایه شده، مکالمات دریافتی، مکالمات داخلی و مکالمه با ایران و همچنین پیامک‌های ارسالی شامل تخفیف شده است. نرخ تعرفه‌های تخفیفی تا ۱۱ دی ماه (پایان سال جاری میلادی) معتبر است.

  در این طرح، همراه‌اول با انعقاد قراردادهایی به مشترکان خود در ۳۰ کشور از جمله فرانسه، سوییس، هلند، اتریش، مجارستان، چک، مالزی، کره جنوبی، ژاپن، عراق، کویت، یونان، مجارستان، عربستان، امارات، عمان، ترکیه، افغانستان، آذربایجان، قزاقستان، سوئد، کانادا و...تخفیفات ویژه رومینگ بین‌الملل ارایه می‌دهد.

  همچنین تعداد کشورهای طرف قرارداد رومینگ اعتباری به ۳۱ کشور و تعداد کشورهای طرف قرارداد دیتای رومینگ به ۲۹ کشور افزایش یافت.

  گفتنی است، رومینگ بین‌الملل اپراتور اول از طریق ۲۷۰ اپراتور در ۱۱۲ کشور قابل استفاده است.

  همراه‌اولی‌ها می‌توانند جهت دریافت اطلاعات تعرفه‌های رومینگ بین‌الملل، به پورتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه و یا نام کشور مورد نظر را به شماره ۸۰۷۰ پیامک کنند.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG