کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

یک کپسول صدای گوشنواز

 • 23 مرداد 1395 • در حالی که مدل تقلبی هدفون‌های بیتس در انواع طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در بازارهای کل کشور یافت می‌شود، اسپیکرهای این سازنده را هنوز می‌توان در قالب محصول اصلی و فابریک خریداری کرد و مدل Pill 2.0 یکی از خواستنی‌ترین و جالب‌ترین ساخته‌های این برند به حساب می‌آید. اسپیکر مذکور به شکل یک کپسول دارویی طراحی شده و برای خرید آن باید حدود ۲۱۰ دلار هزینه کرد.

  اسپیکر Pill 2.0 ابعادی برابر ۱۹۰ در ۴۵ میلیمتر دارد و می‌توان آن را در رنگ‌های آبی، مشکی، قرمز یا سفید خریداری کرد. بدنه دستگاه از پلاستیک براق ساخته شده و پوشش فلزی بلندگوهای آن ظاهری زیبا و خوش‌ساخت به آن داده است اما با این قیمت هر کاربری آرزوی دستگاهی فلزی را دارد که البته به این سبکی نخواهد بود. در بسته‌بندی دستگاه ۳ کابل دیده می‌شود که اولی در دو سر خود فیش ۳.۵ میلیمتری دارد و برای انتقال صدا از منابع صوتی به دستگاه به کار می‌رود. دومین کابل تبدیل USB به microUSB است و جهت شارژ اسپیکر در بسته‌بندی نهاده شده و کابل آخر ضمن شارژ اسپیکر، امکان شارژ همزمان گوشی یا تبلت کاربر را نیز فراهم می‌کند.

  روی بدنه Pill 2.0 تنها یک دکمه تعبیه شده که تمام کارکردهای دستگاه با فشردن یکباره، چند باره یا نگه داشتن آن انجام می‌شود و با توجه به ابعاد بدنه آن، دلیلی وجود نداشته که طراح، کاربر را با همین یک دکمه محدود کند. ارتباط بی‌سیم Pill 2.0 با گوشی و تبلت از طریق NFC نیز ممکن است که این فرایند را به سادگی یک تماس فیزیکی خلاصه می‌کند. درون بدنه Pill 2.0 ۴ واحد محرکه یک اینچی نصب شده که درست برعکس تمام ساخته‌های بیتس، سیگنال‌های بم را با تنبلی پخش می‌کنند و برای پخش سیگنال‌های میانه و زیر مناسبند. بهترین خروجی این دستگاه در وضعیت ۸۰ درصد صدای خروجی به دست می‌آید که ضمن ارایه میانه و تریبل شفاف، باس آن موجب لرزش و خرخر نمی‌شود و تجربه شنیداری مطلوبی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG