کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

ورود رسمی گوشی‌های موتورولا و لنوو به ایران

 • 23 مرداد 1395 • هماتلکام، گوشی‌های موتورولا و لنوو را در اختیار کاربران ایرانی می‌گذارد.

  ﻋﻠﯽ‌ﻓﺮﺩ ﺷﺎﻫﯿﻦ، ﻣﺪﯾﺮﻋﺎﻣﻞ شرکت هماتلکام گفت: در ایران روزانه ۳۲ هزار گوشی موبایل خریداری می‌شود و کشورمان یک بازار ۱۰ میلیونی در سال است. در این بازار، ۹۰ درصد کالاها از طریق قاچاق وارد می‌شود و امیدواریم با طرح رجیستری این مشکل برطرف شود.

   وی گفت: ما تنها شرکت آی‌تی هستیم که وارد حوزه موبایل شدیم و قصدمان فقط فروش نیست و می‌خواهیم سرویس و ارزش ‌افزوده را نیز به مشتریان ارایه دهیم. به همین منظور کالاها را با قیمت مناسب عرضه خواهیم کرد.

  شاهین در تشریح فعالیت‌های این شرکت گفت: هدف اصلی ما این است که با حذف واسطه‌ها، گوشی را به مشتری نهایی برسانیم. بسیاری از شرکت‌ها دوست دارند که حضور خود را با گوشی‌های ارزان آغاز کنند، اما ما می‌خواهیم کارمان را با مدل‌های متوسط و بالارده ادامه دهیم.

  به گفته شاهین، موتورولا به‌زودی محصولات موتو Z به این شرکت تحویل می‌دهد و از اواخر شهریور یا اوایل مهرماه این کالاها در ایران عرضه خواهند شد و آپدیت این محصولات نیز برای کاربران ایرانی مقدور است. همچنین سری زوک 2 و زوک پرو نیز در شهریورماه در ایران عرضه می‌شوند.

  مدیرعامل هماتلکام اطمینان داد که صددردصد محصولات این شرکت ‌به‌صورت قانونی وارد کشور می‌شود و  پيش از آنکه محصولی وارد شود، تمام مدل‌ها توسط رگولاتوری تایید می‌شوند.

  در این مراسم، پرﻭﺍﻧﻪ ﻃﺎﻫﺮﯼ، ﻣﻌﺎﻭﻧﺖ ﻓﺮﻭﺵ ﻭ ﺑﺎﺯﺍﺭﯾﺎﺑﯽ این شرکت نیز گفت: ما نماینده رسمی محصولات لنوو و تنها نماینده موتورولا در ایران هستیم. کالاها را با تحقیق انتخاب می‌کنیم و تنوع بالایی هم در انتخاب آنها داریم. همچنین در بحث قیمت‌گذاری سعی داریم کنترل مناسبی را هم روی آن انجام دهیم. مورد بعدی بحث توزیع مناسب کالا است و تلاش داریم به مشتری نهایی خیلی نزدیک شویم و در کمترین زمان کالای خودمان را به مشتریان عرضه کنیم.

  هومن سیاری، مدیر خدمات پس از فروش هماتلکام نیز گفت: گوشی لوکس ZUK Z1  و 6 گوشی موتورولا به همراه دو ساعت هوشمند این برند وارد بازار ایران شده‌اند و گوشی‌های ZUK Z2 و ZUK Z2 PRO نیز به‌زودی عرضه خواهند شد.

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG