کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

با اپلیکیشن آپ بیمه‌نامه شخص ثالث بخرید

 • 20 آبان 1396 • با اپلیکیشن آپ به‌آسانی می‌توان در هر ساعت از شبانه‌روز و حتی روزهای تعطیل بیمه‌نامه شخص ثالث خریداری و آن ‌را در سراسر کشور به‌صورت رایگان دریافت کرد. خرید بیمه‌نامه شخص ثالث با استفاده از اپلیکیشن آپ برای اولین بار است که در صنعت بیمه کشور فراهم شده و کاربران می‌توانند با نصب و استفاده از اپلیکیشن آپ روی گوشی تلفن همراه هوشمند خود، بدون مراجعه حضوری به شعب یا نمایندگی‌های بیمه و با حفظ تخفیف‌های قبلی، بیمه‌نامه شخص ثالث خريده و آن را در محل دلخواه تحویل بگیرند. این سرویس در حال حاضر در اپلیکیشن آپ ارايه شده است که اين اپليکيشن در آينده نزديک ميزبان خدمات متنوع ديگري مانند خريد بليت هواپيما و خدمات خودرو خواهد بود که به طيف گسترده کاربران آپ ارايه خواهد شد.

  آنچه در ادامه مي‌خوانيد، راهنماي جامع و کامل تهيه، خريد و دريافت آنلاين بیمه‌نامه شخص ثالث از طريق اپليکيشن آپ است.

  راهنماي خريد بیمه‌نامه شخص ثالث در اپليکيشن آپ

  کاربران باید به این نکته توجه كنند که تنها زمانی می‌توان به خرید بیمه‌نامه شخص ثالث خودرو اقدام کرد که یک ماه از اعتبار بیمه‌نامه باقی مانده باشد.

  1. پس از ورود به اپليکيشن آپ، گزينه بیمه و سپس بیمه‌نامه شخص ثالث را انتخاب کنيد.

  2. سپس وارد صفحه موافقت‌نامه خرید بیمه شوید و بعد از مطالعه، آن‌ را تایید کنید.

  3. در ادامه مشخصات خودرو را که شامل شماره پلاک، نوع خودرو، نوع استفاده و سال ساخت مي‌شود، وارد كرده و مرحله بعد را انتخاب کنید.

  4. در مرحله بعد اطلاعات آخرین بیمه‌نامه خود را كه شامل تاریخ انقضا و تعداد کوپن‌های بیمه‌نامه است (در صورت كامل بودن تعداد کوپن‌ها، بايد تعداد سال و درصد تخفیف درج‌شده در آخرین بیمه‌نامه لحاظ شود) وارد کنید.

  5. اطلاعات خریدار بیمه (بیمه‌گذار) را که شامل کد ملی و تاریخ تولد است، وارد كرده و گزینه استعلام را انتخاب کنید.

  6. در این مرحله خلاصه اطلاعات بیمه خریداری‌شده نمایش داده می‌شود. این اطلاعات را با دقت مطالعه و پس از تايید وارد مرحله بعد می‌شوید.

  7. سپس آدرس و مشخصات تحویل‌گیرنده بیمه‌نامه را وارد کنید.

  8. تصویر کامل آخرین بیمه‌نامه و کارت خودرو را آپلود کنید. سپس گزينه تاييد و پرداخت را انتخاب و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکي خود مبلغ بیمه‌نامه را پرداخت کنيد.

  9. پس از پرداخت مبلغ، بیمه‌نامه بلافاصله صادر و در زمان و آدرس اعلام‌شده به‌صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

  علاوه بر امکان خرید بیمه‌نامه شخص ثالث، با اپلیکیشن آپ می‌توان انواع بیمه مانند بیمه مسافری خارج از کشور، بیمه آتش‌سوزی مسکونی، بیمه آتش‌سوزی طرح اصناف، بیمه حوادث انفرادی و بیمه حوادث سفر داخل کشور را نیز تهیه و خریداری کرد. گفتنی است، اپليکيشن آپ با بیش از 8 ميليون کاربر، يکه‌تاز پرداخت موبايلي کشور است و روزانه ميليون‌ها کاربر از خدمات رايگان پرداخت موبايلي آپ شامل کارت به کارت، خريد شارژ، خريد بسته‌هاي اينترنت، پرداخت قبض‌هاي خدماتي، نيکوکاري، خريد بيمه، خريد بليت قطار، خريد سيم‌کارت آپتل و ... بهره مي‌برند.

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG