دریا کالا - تامین کلیه اقلام مصرفی سازمان خود را در کوتاه‌ترین زمان و مناسب‌ترین قیمت به ما بسپارید

جست‌وجو در کانال‌های تلگرام با تلگرامون

 • 296


  سایت تلگرامون با هدف جست‌وجو میان کانال‌های طبقه‌بندی‌شده راه‌اندازی شد.

  به گزارش عصر ارتباط، تلگرامون پروژه‌ای است که در تابستان 1395 توسط شرکت پالیز کلید خورد و اكنون  به بهره‌برداری رسیده است. همان‌طور که از نام این سایت بر می‌آید، ارتباطی ميان تلگرامون و نرم‌افزار تلگرام وجود دارد. بسیاری از کاربران تلگرام به دنبال تنوع در مطالبی هستند که هر روزه وقت خود را صرف آنها می‌کنند و از آنجا که میل جست‌وجو میان کانال‌ها و پست‌های تلگرام تقریبا زیاد است و کاربر می‌خواهد در کمترین زمان ممکن بهترین و جالب‌ترین مطلب مورد نظرش را مشاهده کند، تلگرامون به کمک آنها می‌آید. 

  تلگرامون مرجعی است تا کاربر بتواند زمان خود را پس‌انداز کند. کاربران در ميان کانال‌های طبقه‌بندی‌شده تلگرامون می‌توانند جست‌وجو كنند؛ جست‌وجو بر اساس تعداد اعضاي کانال‌ها، دسته‌بندی کانال‌ها و تعداد پست‌های کانال‌ها در هفته گذشته صورت می‌گیرد.

  مرتب کردن کانال‌های تلگرام شاید کار ساده‌ای به نظر بیاید، ولی آنچه تلگرامون را از سایر رقبا جدا می‌کند، امکاناتی مانند نمایش تعداد اعضای هر کانال به صورت داینامیک، نمودار رشد اعضای کانال‌ها، نمایش 10 پست آخر کانال و تعداد پست‌های هر کانال در یک هفته و یک ماه گذشته است.

  و البته آنچه در نهایت باعث تمایز تلگرامون ازسایر رقبای خود می‌شود، ربات «تلمون بات» است. تلمون بات تنها ربات جست‌وجوی مطلب در تلگرام است که افراد بعد از انتخاب کانال‌های مورد علاقه خود، می‌توانند مطالب مورد علاقه‌شان را هم بدون صرف وقت اضافی دریافت کنند، آن‌هم بدون نیاز به حضور خودشان.

  برای آشنایی با این روبات و سایت تلگرامون به این نشانی مراجعه کنید:

  http://www.telegramon.com/

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 814

  تبلیغات

  SUHD TV SAMSUNG