دریا کالا - تامین کلیه اقلام مصرفی سازمان خود را در کوتاه‌ترین زمان و مناسب‌ترین قیمت به ما بسپارید

کمپینی برای تکاندن شهر

 • 252


  پس از پایان بازی تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی 50 نفر از اعضای کمپین "شهرتکانی" در ورزشگاه آزادی حاضر شده و به جمع‌آوری زباله‌هایی که روی سکوها رها شده بود پرداختند. آن طور که کاربران در شبکه‌های اجتماعی نوشته‌اند اعضای این کمپین در حین بازی نیز نایلون‌های مخصوص زباله را بین هواداران داوطلب تقسیم می‌کردند که این عمل اخلاقی آنها در شبکه‌های اجتماعی نیز بازتاب گسترده‌ای داشته و تعداد زیادی از کاربران از آنها حمایت کرده و این اقدام آنها را ستوده‌اند.

  اعضای  کمپین شهرتکانی البته در دیدار تیم های استقلال و السد قطر نیز به کار خود ادامه دادند و زباله‌های رهاشده روی سکوها را جمع‌آوری کردند. کاربران شبکه‌های اجتماعی طرفدار کمپین شهرتکانی در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌های موبایلی فعال بوده و کمپین #شهرتکانی را به منظور نهادینه ساختن پاکسازی محیط زیست به راه انداخته‌اند. 

  بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی معتقدند که ایجاد چنین کمپین‌هایی می‌تواند باعث بالا بردن حساسیت مردم در خصوص حفظ پاکیزگی شهرشان شده و در نهایت فرهنگ پاکیزگی و شهرنشینی را در کشور بالا ببرد.

  پیش از این نیز کمپین‌های مختلفی برای ارتقای فرهنگ شهرنشینی و بهبود وضعیت اخلاقی زندگی شهری در کشور ایجاد شده بود که کمپین‌های بین "خطوط برانیم" و "توهین نکنیم" از این جمله هستند.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 814

  تبلیغات

  SUHD TV SAMSUNG