لنز خوش‌قیمت برای عکاسان تازه‌کار
دریا کالا - تامین کلیه اقلام مصرفی سازمان خود را در کوتاه‌ترین زمان و مناسب‌ترین قیمت به ما بسپارید

لنز خوش‌قیمت برای عکاسان تازه‌کار

نگاهي به لنز Olympus 30mm f/3.5 Macro M.Zuiko Digital ED • لنز 30 ميليمتري ماکروي اليمپوس، دومين لنز ماکرويي است که اين سازنده براي دوربين‌هاي MicroFourThirds ساخته و عکاسي در فاصله کانوني 60 ميليمتر را در اختيار کاربرانش قرار خواهد داد. لنز مذکور را مي‌توان با پرداخت مبلغ 300 دلار خريداري کرد که براي عکاسان تازه‌کار انتخابي مطلوب خواهد بود.

  اين لنز فقط 128 گرم وزن دارد و نصب آن روي دوربين، وزن و ابعاد مجموعه را به نحو چشمگيري افزايش نمي‌دهد. کيفيت ساخت اين لنز مطلوب است و با اينکه پلاستيک زيادي در ساختمان آن به‌کار رفته، اما مي‌توان به همراهي آن اعتماد كرد. ترکيب اپتيکي اين دستگاه شامل هفت عدسي در شش گروه است و ديافراگم هفت‌پره گرد آن ثبت مناسب اجزاي خارج از وضوح را تضمين مي‌کند. تنها کنترل فيزيکي نصب‌شده روي بدنه اين لنز، حلقه وضوح‌يابي آن است که عملکردي بسيار نرم و دقيق دارد، اما عدسي‌هاي لنز را از طريق موتور کنترل مي‌کند و با حس لنز‌هاي مکانيکي کانن و نيکون تفاوت دارد.

  کيفيت اپتيکي اين لنز بسيار بالا است و حتي در حداکثر گشودگي وضوح بسیار خوبی در اختيار کاربر قرار مي‌دهد. بستن ديافراگم تا f/8.0 وضوح را به حاشيه تصوير نيز مي‌کشاند و با بستن بيشتر مي‌توان آثار مخرب پديده انحراف رنگي را مشاهده کرد. سرعت بالاي وضوح‌يابي خودکار اين لنز به همراه صداي بسيار کم، آن را براي فيلم‌برداري مستند مناسب مي‌کند و از فاصله 5/9 سانتيمتري امکان ثبت تصاويري با بزرگ‌نمايي خطي 25/1 برابر از سوژه در اختيار کاربر خواهد بود.


  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 814

  تبلیغات

  SUHD TV SAMSUNG