کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

شهر من سلام

 • 27 شهریور 1395 • کمپین مردمی زندگی، امید و شادکامی آبادان، خرمشهر و جزیره مینو از طرف جمعی از آبادانی‌ها و خرمشهری در فضای مجازی راه‌اندازی شده است. سازندگان آبادانی و خرمشهری این کمپین معتقدند که آبادانی شهرشان در گرو همت، امیدواری و تلاش خود آنها خواهد بود و به همین دلیل چشم امیدشان را به همت و حضور خویش و این پویش مردمی که حاصل چنین درکی باشد دوخته‌اند.

  اعضای این کمپین می‌گویند این کمپین برای آن به راه افتاده که همه علاقه‌مندان آبادان و خرمشهر و همه ایرانی‌ها را در این تلاش و امیدواری شریک کنند.

  کمپین مردمی «شهر من سلام» با هدف انعکاس زیباترین لحظات زندگی مردم شهرهای آبادان و خرمشهر به‌صورت عکس، فیلم، محتوای ارسالی توسط مردم تشکیل شده است؛ همچنین معرفی جنبه‌های پنهان‌مانده از زندگی مردم این شهرها از دیگر اهداف این کمپین است.

  فیلم‌ها، عکس‌ها، متن‌ها، نقاشی کودکان و هر چیزی که در زندگی مردمان این شهرها باشد به این کمپین مربوط است و می‌تواند به آن ارسال شود. پاتوق‌ها، اماکن خاطره‌انگیز و دورهمی‌های شاد نیز می‌توانند دستمایه‌ای برای شرکت در این کمپین باشند.

  در این کمپین همچنین به برترین، زیباترین و امیدوارانه‌ترین لحظات زندگی شرکت‌کنندگان جوایزی تعلق می‌گیرد.

  اصل بخریم

  کمپین «اصل بخریم» با هدف گسترش فرهنگ کپی‌رایت در موسیقی و پرهیز از دانلود غیرقانونی راه‌اندازی شده است. کمپین «اصل بخریم» در قدم اول می‌خواهد درباره‌ حقوق تولیدکنندگان اثر به مخاطبان موسیقی تذکر بدهد؛ اینکه ارزشی که مخاطبان برای موسیقی قائل می‌شوند، با بهتر شدن کیفیت آثار ارتباط مستقیم دارد. این کمپین از همه‌‌ مردم، به‌خصوص اهالی موسیقی می‌خواهد تا در قالب متن و ویدیو اظهارنظر کنند تا باب گفت‌وگو گشوده شود.

  بر این اساس کمپین «اصل بخریم» سه پیشنهاد برای دوستداران و اهالی موسیقی ارایه می‌کند: نخست تا جای ممکن از دانلود و کپی غیرقانونی موسیقی پرهیز کنیم. دوم به این کمپین بپیوندیم و سوم اینکه دیگران را به عضویت در آن تشویق کنیم تا به این طریق، دامنه‌ تاثیر آن گسترش پیدا کند و حرف‌ها و هدف‌هایش با صدای بلندتر به گوش دیگران برسد. هر کاری از دستمان برمی‌آید، بکنیم تا صدای موسیقی ایران بلندتر شود.

   

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG