کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

امکان سفارشی‌سازی پیتزا به صورت آنلاین

 • 27 شهریور 1395 • برند پیتزا دات‌آی‌آر(pizza.ir)  با هدف فروش اینترنتی پیتزا به شهروندان تهرانی به‌تازگی آغاز به کار کرده است. این برند با استفاده از فناوری اطلاعات و با استفاده از فضای آنلاین در کسب‌‌و‌کار، امکان ساخت بیش از ۱۵هزار نوع پیتزا به‌صورت اینترنتی را برای مشتریان با سلیقه آنان فراهم کرده است.

  مدیرعامل پیتزا دات‌آی‌آر در این زمینه اشاره کرد: «فعالیت این برند بر فروش آنلاین پیتزا با ذایقه و سلیقه مشتریان ایرانی متمرکز است، به این صورت که کاربران می‌توانند دستور ساخت پیتزای خود را به‌صورت آنلاین و با انتخاب مواد اولیه دلخواه صادر، سپس مراحل طبخ آن را دنبال کنند و به محض آماده‌شدن و تحویل به موتورسواران، سفارش خود را روی نقشه گوگل دنبال کرده و در کمتر از 40 دقیقه آن را در محل مورد نظر تحویل بگیرند.»

  این مجموعه با احداث یک آشپزخانه در تهران کار خود را آغاز کرده و در آینده در تمام مناطق تهران و سایر شهرهای ایران شعبه‌های خود را بر پا خواهد کرد.

   تفاوت سایت پیتزا دات‌آی‌آر با دیگر سایت‌های سفارش آنلاین غذا در این است که بيشتر آنها با سایر رستوران‌ها قرارداد می‌بندند و در پخت و فراهم کردن غذا دخالتی ندارند، اما پیتزا دات‌آی‌آر علاوه بر گرفتن سفارش و تحویل پیتزا در کوتاه‌ترین زمان به مشتریان، مسوولیت پخت پیتزا را نیز بر عهده دارد.

  شعار اصلی این برند، ارایه پیتزایی بهتر با تاکید بر سلامت مشتریان و حفظ محیط زیست است و با دستور کار قرار دادن این شعار تلاش دارد فرهنگ استفاده از فضای آنلاین را در امور جاری شهروندان، جایگزین تردد بی‌شمار اتومبیل در فضای شهری برای صرف غذا در رستوران‌ها كند. همچنین پیتزا دات‌آی‌آر قصد دارد با استفاده از مواد قابل برگشت به طبیعت در آشپزخانه و امور جاری به سهم خود یکی از حافظان محیط زیست نیز باشد.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG