کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

از مشکلات اهوازی‌ها تا انتقادهاي علي کريمي

 • 7 اسفند 1395 • «اهواز هوا ندارد». در طول هفته گذشته اين سه کلمه در ميان بسياري از کاربران شبکه‌هاي اجتماعي ردوبدل شده است. از فوتباليست‌هاي تيم فوتبال پرسپوليس مانند حسيني و ماهيني گرفته تا رامبد جوان مجري خندوانه در صفحات شبکه‌هاي اجتماعي خود به مشکلات مردم اهواز پرداختند. هجوم مداوم ريزگردها به خوزستان که اين روزها با قطعي برق و آب مردم اين منطقه نيز همراه شده، موج دنباله‌داري از همدردي با مردم خوزستان و البته اعتراض‌ها به مسوولان را برانگيخته است.

  در اين ميان اما اعتراض علي کريمي، پيشکسوت فوتبال به معصومه ابتکار و رییس جمهور بيشتر از ساير مطالب در شبکه‌هاي اجتماعي مورد توجه کاربران قرار گرفت.

  اوايل هفته گذشته، کريمي در پستي اينستاگرامي خطاب به معصومه ابتکار، رييس سازمان محيط زيست گفته بود که اگر نمي‌تواند کاري براي مردم بکند استعفا بدهد و برود.

  شماره 8 سابق تيم ملي فوتبال ايران البته همچنان پيگير مشکلات پيش‌آمده براي مردم خوزستان بود. وي همچنين در زير يکي از پست‌هاي حسن روحاني، رييس‌جمهور انتقادهايي را درخصوص وضعيت اهواز و رسيدگي نکردن معصومه ابتکار به مشکلات مردم خوزستان مطرح کرد و خواستار تجديد نظر رييس‌جمهور درباره حضور وی در این سمت شد.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG