کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

تلنگر

 • 20 شهریور 1395 • سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد تمامی ‌دستورالعمل‌های قبلی این سازمان درباره ارایه سرویس اینترنت نامحدود به مشترکان و متقاضیان همانند قبل اعتبار داشته و برای اپراتورها لازم‌الاجرا هستند. برخی از اپراتورها از اصطلاح «اینترنت غیرحجمی» در مصوبه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات این برداشت را داشته‌اند که نباید سرویس اینترنت نامحدود ارایه کنند، در حالیکه این برداشت نادرست است. (رسانه‌ها؛ 15 فروردین 1395)

  بختک: ای آقا اتفاقا اپراتورهای مورد نظر خیلی هم خوب منظور مصوبه شما را فهمیده بودند منتها خودشان را به کوچه علی‌چپ زده بودند چون صرف نداشت اینترنت حجمی ‌بفروشند. دقیقا ایشان را چه فرض کردی آقای رگولاتور! 

  معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی: گزینه ضریب اشتراک حذف شده است و به این معنی است که اگر تا پیش از این، سرویس‌دهنده اینترنت، پهنای باند را بین یک تا ۸ کاربر به اشتراک می‌گذاشت اما هم‌اکنون باید به همان سرعت درخواستی مشترک، به وی سرویس دهد... این مقام مسوول همچنین هشدار داده که در صورت تخلف اپراتورهای ارتباطی در تخصیص میزان پهنای باند تعیین شده به هر مشترک، با این سرویس‌دهندگان برخورد می‌شود و دستور توقف فروش داده می‌شود. (رسانه‌ها؛14 شهریور 1395)

  بختک: ای آقا پهنای باند را کی داده و کی گرفته؟ الان دیگر خیلی وقت است که مردم ایران عادت کرده‌اند که اینترنتشان کند باشد اصلا اگر اینترنت را با سرعت واقعی دریافت کنند خطرناک است ممکن است یک دفعه خدای ناکرده شوکه شوند، ایست قلبی کنند و یا خدای نکرده زبانم لال...

  معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات: انتقال سرورهای تلگرام به داخل کشور مطرح نیست و با وجود شبکه‌های جهانی اطلاعات این کار فایده‌ای هم ندارد بلکه آنچه مهم است مدیریت ایرانی بر سرورها است.(رسانه‌ها؛ 13شهریور 1395)

  بختک: آقا این دیگر چه وضعیتی است؟ یک روز وزیر می‌گوید تلگرام باید به ایران بیاید، فردا رییس یک شرکت خصوصی بر این گفته وزیر صحه می‌گذارد و مدعی می‌شود تلگرام باید تا آخر سال روی سرورهای ایران بیاید و حالا هم که معاون وزیر و البته خود وزیر کلا زیر همه چیز می‌زنند و می‌گویند انتقال سرورهای تلگرام به ایران مطرح نیست. الان ملت بالاخره باید کدوم خبر رو باور کنند؟

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG