کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

آغاز فروش ویژه اینترنت در مخابرات تهران

 • 20 شهریور 1395 • جشنواره فروش اینترنت خوب در شرکت مخابرات استان تهران از شهریور ماه سال جاری آغاز شد.

  کامران کاظمی معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران گفت از جمله مزایای استفاده از این جشنواره را شرکت در قرعه‌کشی بزرگ سالیانه، ارایه آنتی‌ویروس رایگان برای متقاضیان سرویس با سرعت بالای 512 کیلوبیت، ارایه سرویس‌های متنوع با قیمت‌های استثنایی تا حداکثر 53 درصد تخفیف، همچنین ارایه بسته‌های حجمی یکساله با حداکثر تخفیف 45 درصدی و دانلود شبانه رایگان برای مشترکین دارای پهنای باند 2 مگابیت به مدت یکسال را اعلام کرد.

  متقاضیان استفاده از جشنواره مذکور می‌توانند به مراکز مخابراتی منطقه خود، از طریق سامانه 2020 و یا پورتال شرکت مخابرات استان تهران به نشانی tct.ir مراجعه کنند.

   

  کمپین آنلاین حمایت از هزار کودک بازمانده از تحصیل

  سایت مهربانه با همکاری 7 خیریه در سراسر کشور، برای ادامه تحصیل بیش از هزار نفر از کودکان بازمانده از تحصیل، کمک مالی جمع‌آوری می‌کند.

  گلرخ بحری مدیرعامل سایت مهربانه گفت: براساس آمار رسمی اعلام شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بیش از 350 هزار کودک بازمانده از تحصیل در کشور وجود دارند که اگر فکری به حال این قشر از هم‌وطنان‌مان نکنیم، در آینده با معضلات جدی مواجه خواهیم شد.

  وی افزود: سایت خیریه مهربانه که با استفاده از شیوه جمع‌سپاری، به جمع‌آوری کمک‌های آنلاین از کاربران برای پروژه‌های خیریه می‌پردازد، در تلاش است به سهم خود، امکان ادامه تحصیل بخشی از کودکان بازمانده از تحصیل را فراهم کند.

  وی افزود: در این پروژه‌ها برای بیش از هزار دانش‌آموز بازمانده از تحصیل، کوله‌پشتی و لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار به ارزش بیش از 50 میلیون تومان تهیه می‌شود.

  بحری گفت: امیدواریم با مشارکت مردم، این پروژه‌ها تا پیش از آغاز سال تحصیلی به نتیجه برسد تا امکان ادامه تحصیل این کودکان فراهم شود.

  مدیر عامل سایت مهربانه گفت: مردم برای مشارکت در این پروژه‌ها می‌توانند به سایت مهربانه به نشانی mehrabane.ir مراجعه کرده و با استفاده از کارت‌های عضو شتاب و رمز اینترنتی، مبلغ مورد نظر خود را به پروژه‌ منتخب‌شان کمک کنند.

  وی ادامه داد: از سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف نیز دعوت می‌کنیم در قالب مسوولیت اجتماعی شرکت‌شان در این پروژه‌ها مشارکت کنند. بحری گفت: شرکت‌ها برای مشارکت در این پروژه‌ها می‌توانند آمادگی خود را از طریق info@mehrabane.ir اعلام کنند.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG