کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

بیانیه سامسونگ درباره تعویض گلکسی‌نوت ۷ در ایران

 • 20 شهریور 1395 • دفتر سامسونگ در ایران طی بیانیه‌ای ‌از مشتریانی که گلکسی‌نوت ۷ را تهیه کرده‌اند، درخواست کرد با کارشناسان پشتیبانی این شرکت تماس بگیرند تا امکان تعویض یا مرجوع کردن این گوشی‌ها برایشان فراهم شود.

  به‌دنبال انتشار گزارش‌هایی در خصوص بروز مشکل در استفاده از گلکسی‌نوت ۷، شرکت سامسونگ اعلام کرد عرضه جهانی این محصول را به تعویق انداخته تا مطمئن شود دستگاه‌هایی که به دست مشتریان می‌رسند، عاری از هر گونه عیب و نقص هستند. هرچند این محصول هنوز به‌طور رسمی‌ در ایران عرضه نشده است، اما دفتر سامسونگ در ایران طی بیانیه‌ای که روز ۱۵ شهریورماه منتشر شد، از مشتریان خواست در صورتی که این گوشی را در اختیار دارند، با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل کنند.

  در بیانیه‌ای که پیش از این شرکت سامسونگ روز ۱۱ شهریورماه منتشر کرده، عنوان شده بود که در تمام دنیا ۳۵ عدد از گوشی‌های گلکسی‌نوت ۷ با مشکلاتی مواجه شده‌اند و تیم مهندسان سازنده گلکسی‌نوت ۷ به‌سرعت برای حل این مشکل اقدام کرده‌اند. بررسی‌ها نشان می‌دهد تعداد کمی ‌از گوشی‌ها مشکلاتی در سلول باتری‌هایشان وجود داشته است. سامسونگ به‌منظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان عرضه گلکسی‌نوت ۷ در دنیا را به تعویق انداخته تا تیم مهندسی این شرکت، دوباره گلکسی‌نوت ۷ را آزمایش کرده و از سلامت گوشی‌ها اطمینان حاصل کند.

  اگرچه عرضه گلکسی‌نوت ۷ در ایران هنوز به‌صورت رسمی‌ آغاز نشده است، اما از آنجا که امکان دارد تعداد اندکی از این نوع گوشی زودتر از موعد در اختیار کاربران ایرانی قرار گرفته باشد، سامسونگ در ایران تصمیم گرفته است به‌صورت داوطلبانه امکان بهره‌مندی از اقدامات حمایتی خود را در اختیار مشتریان قرار دهد.

  به همین منظور سامسونگ ایران از صاحبان گلکسی‌نوت ۷ تقاضا کرده است حداکثر تا پایان روز ۲۹ شهریورماه جاری با مرکز مشتریان سامسونگ به شماره 42132-021 تماس بگیرند. صاحبان گلکسی‌نوت ۷ می‌توانند گوشی‌های خود را تعویض یا مرجوع کنند.

  در بیانیه سامسونگ آمده است به‌زودی اطلاعات مربوط به زمان فروش رسمی ‌گلکسی‌نوت ۷ از طریق سایت SAMSUNG.com و روابط عمومی‌ این شرکت اعلام می‌شود

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG