کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

محصولات سری گاردین سیگیت در بازار

 • 20 شهریور 1395 • داده­های­ شما زنده­اند. این داده­ها که شامل کار، بازی و خلاقیت­ شما می‌شود ارزشمند هستند پس نیاز به مراقبت­ دارند. سیگیت که یکی از صاحبان تکنولوژی تولید هارد در دنیا است تا به امروز هارد دیسک‌های بسیاری با تکنولوژی‌های روز دنیا روانه بازارهای جهانی کرده است. گاردیَن سری جدید هارد درایوهای سیگیت است که به شما کمک می­کند تا داده‌های خود را به حرفه‌ای‌ترین شکل ذخیره کنید و از تکنولوژی‌های جدید ذخیره‌سازی بهره‏مند شوید. هارد درایوهای  اینترنال سری گاردیَن با الهام گرفتن از جهان پیرامون بر اساس نوع کاربرد در 3 نوع BarraCuda،   IronWolf و SkyHawk نامگذاری شده‌اند.

  باراکودا در 3 مدل BarraCuda ، BarraCuda Pro  و FireCuda مخصوص محاسبات، کارهای روزانه و بازی طراحی شده است.

  IronWolf در دو مدل IronWolf و IronWolf Pro طراحی و تولید شده که مخصوص ذخیره­سازهای تحت شبکه NAS هستند و بهترین عملکردشان را برای ذخیره‌سازی گروهی بیش از یک Bay ارایه می دهند. دیگر ویژگی این هاردها قابلیت پشتیبانی از پروتکل Raid است که با اتصال هاردها به یکدیگر موجب افزایش فضای ذخیره‏سازی و افزایش امنیت در حفظ اطلاعات می‌شود.

  و SkyHawk که هارد درایوهای مخصوص دوربین‌های مداربسته هستند و بهترین عملکرد را در ذخیره‌سازی اطلاعات برای سیستم‌های حفاظتی و نظارتی دارند.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG