کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

ایسوس از هندزفری Clique H10 رونمایی کرد

 • 20 شهریور 1395 • ایسوس هدست جدید خود با نام Clique H10 را معرفی کرد. هدست جدید و جمع‌وجور Clique H10 ایسوس با رابط بی‌سيم (بلوتوث) کار می‌کند و دارای درایورهای 8/5 میلیمتری صدا است که توسط فناوری aptX صدایی بی‌نقص و دینامیک تولید می‌کند.

  Clique H10 که به درایورهای 8/5 میلیمتری با فناوری aptX تجهیز شده است، قابلیت پخش صدایی با کیفیت و تفکیک بالا به‌صورت بی‌سیم را با رابط بلوتوث با کمترین وقفه دارد. Clique H10 می‌تواند صدایی کامل با بیس عالی و وضوح بالا را به همراه جزيیات صدای طبیعی در هنگام پخش موزیک پخش کند. همچنین Clique H10 به‌طور ذاتی دارای سیستم حذف نویزهای اضافه (Passive Noise-Canceling) است.

  Clique H10 با مواد و قطعات بادوام ساخته شده، بدنه گوشی‌های آن از آلومینيوم تراش‌خورده و آنودیزه‌شده ساخته شده است تا از خوردگی به مرور زمان محافظت شود. یک گیره نگه‌دارنده جداگانه نیز برای حفظ تعادل آن در گوش نیز قرار دارد. تمام سطوح این هدفون نیز با پوششی از جنس نانوی ضد آب پوشانیده شده تا در برابر رطوبت و تعرق بدن مقاوم شود.

  Clique H10 دارای فناوری NFC است و با دستگاه‌های هوشمند سازگار با NFC به‌آساني تعامل برقرار می‌کند. همچنین یک کنترلر داخلی به‌سادگی امکان تغییر بلندی صدا و کنترل موزیک را مهیا می‌کند.Clique H10 با اتکا بر باتری قابل شارژ خود می‌تواند تا پنج ساعت موزیک پخش کند و عمر مفید باتری آن در حالت آماده به کار 260 ساعت است.

   

   

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG