کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

کمپینی برای اهدای زندگی

 • 13 شهریور 1395 • کمپینی به نام "سلول‌های طلایی" به تازگی شروع به کار کرده است که در آن برخی از افرادی که  با مشکلات مرتبط با بیماری‌های سلول‌های بنیادی برخورد داشته‌اند تصمیم گرفته‌اند مردم را از طریق این کمپین با بانک سلول‌های بنیادی، آشنا کنند.

  درواقع اغلب فعالین این کمپین به نحوی درد کشیده بوده و در بستگان نزدیک خود تجربه رویارویی با بیماری‌های مرتبط با سلول‌های بنیادی را داشته‌اند، که این اتفاق خود نیروی محرکه تشکیل کمپین بوده است.

  راه‌اندازان این کمپین بعد از مدتی رفت و آمد به بیمارستان‌های تهران و تبلیغات بصورت فرد به فرد میان آشنایان، در بانک سلول‌های بنیادی، با گروه‌های دیگری که آنها هم به‌صورت خصوصی افرادی را برای ثبت‌نام به بانک ‌می‌فرستادند آشنا شده‌اند و تصمیم گرفته‌اند که با همراهی همدیگر و سازماندهی و گسترش تبلیغات و فعالیت‌هایشان را در چارچوب گروهی بزرگ‌تر به انجام رسانند.

  به گفته گردانندگان کمپین سلول‌های طلایی تمام افراد سالم و فاقد سابقه بیماری خاص از 18 تا 55 سالگی ‌می‌توانند داوطلب اهدای سلول بنیادی باشند. این افراد می‌توانند با انجام یک آزمایش ساده خون در بانک اهداکنندگان ثبت‌نام ‌‌کنند، سپس روی خون این افراد آزمایش انجام ‌می‌شود و نتیجه آن برای بررسی سازگاری با افراد بیمار نیازمند پیوند، به صورت محرمانه جهت جستجو در این بانک ثبت خواهد شد.

  حمایت تیم ملی در راه جام جهانی

  کمپین"من یک ملی پوشم" در حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان در راه جام جهانی 2018 روسیه به راه افتاده است که این کمپین با استقبال پرشور در بین هواداران تیم ملی در شبکه‌های اجتماعی همراه شده است.

  شعار این کمپین این است که برای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران اشخاص مهم نیستند و باید قرمز و آبی و زرد و سبز را کنار گذاشت. مجریان و طرفداران این کمپین در شبکه های مجازی نوشته‌اند:

   وقتی حرف از تیم ملی و پرچم سه رنگ ایران به میان می‌آید باید همه دست در دست هم بدهیم و یک هدف را دنبال کنیم چرا که  دیگر بحث کرد و ترک و فارس مطرح نیست و همه زیر یک پرچم هستیم.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG