کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

شبکه اجتماعی مخصوص ورزش‌دوستان

 • 13 شهریور 1395 •  از سال 2008 میلادی که شبکه‌های اجتماعی به صورت گسترده در اختیار کاربران قرار گرفتند توفان جدیدی در عرصه اینترنت به راه افتاد و طولی نکشید پلتفرم‌هایی مانند فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام، اسنپ‌چت و ... به نیاز اصلی مردم تبدیل شدند. کاربران این روزها نیازهای اصلی خود را در همین پلتفرم‌ها جست‌وجو می‌کنند و همین مساله باعث شده است تا شبکه‌های اجتماعی تخصصی راه‌اندازی شوند.

  بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی بزرگ مانند فیس‌بوک و توییتر به دنبال پاسخگویی به نیازهای ورزشی هستند و در این زمینه قابلیت‌های ویژه هم برای این کاربران ارایه شده است. ولی در کنار آن **Gamer’s Hive یک شبکه اجتماعی اختصاصی برای ورزش‌دوستان است که تمامی خدمات آن در این زمینه ارایه می‌شود.**

  این شبکه اجتماعی به کاربران امکان می‌دهد علاقمندان به رشته ورزشی مورد علاقه خود را در سراسر جهان شناسایی کنند و در زمینه‌های مختلف با آنها گفت‌وگو کنند. هر یک از مشترکان این شبکه اجتماعی یک پروفایل شخصی در اختیار دارد که می‌تواند عکس و دیگر اطلاعات را در آن به اشتراک بگذارد. این شبکه اجتماعی همچنین یک فضای عمومی را برای بحث و تبادل نظر در مورد رشته‌های ورزشی مختلف شامل می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد با مطرح کردن یک موضوع مشخص، با دیگران صحبت کنند. برای گفت‌وگو در این فضا لزومی ندارد کاربران جزو دوستان پذیرفته شده باشند و حتی افراد غریبه هم می‌توانند در این فضای عمومی حضور یابند و با یکدیگر بحث کنند.

  یکی از قابلیت‌هایی که در این شبکه اجتماعی ارایه شده است eAthlete Profiles نام دارد. در این بخش کاربر می‌تواند بازی‌های آنلاین در رشته‌های ورزشی مختلف را در اختیار بگیرد و از این طریق با هواداران تیم‌های مختلف در سراسر جهان وارد رقابت شود. این بخش در اصل مهارت‌های کاربران ورزشی در حوزه بازی‌ را به نمایش می‌گذارد و به آنها امکان رقابت می‌دهد. قابلیت دیگر این شبکه اجتماعی اتصال مستقیم به حساب کاربری مشترکان در سرویس‌های بازی است تا از این طریق تمامی قابلیت‌های تخصصی بازی به محیط Hive انتقال یابد.

  شبکه اجتماعی Hive این امکان را در اختیار دارد تا کاربران بتوانند پس از انتخاب تیم‌های ورزشی مورد علاقه خود، تمام برنامه‌ها و اخبار مربوط به آنها را به صورت خودکار در اختیار بگیرند. در این بخش تمامی خبرهایی که در رسانه‌های مختلف منتشر شده‌اند به صورت یکپارچه ارایه می‌شود.

  بخش eSports در این شبکه اجتماعی امکان اتصال مستقیم کاربر با باشگاه‌های ورزشی مورد نظر را فراهم می‌کند و امکان گفت‌وگوی آنلاین با اعضای باشگاه ورزشی را هم فراهم می‌آورد. این شبکه اجتماعی هم‌اکنون مرحله آزمایشی را با موفقیت پشت سر گذاشته است و نسخه عمومی آن برای دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر اندروید و iOS ارایه شده است. شرکت توسعه‌دهنده این شبکه اجتماعی در نظر دارد تا پایان سال جاری میلادی نسخه ویژه آن مبتنی بر وب را هم ارایه دهد.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG