کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

معرفی باکیفیت‌ترین اپراتور ارایه‌دهنده سرویس ADSL

 • 13 شهریور 1395 •  

  بر اساس اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت انتقال داد‌ه‌های آسیاتک به‌عنوان  برترین اپراتور ارایه‌دهنده خدمات  ADSL از نگاه کاربران شناخته شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت آسیاتک، حسین علیمحمدی، معاون کسب‌وکار این شرکت ضمن بیان این خبر افزود: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی طی این ارزیابی که در فضایی رقابتی، عادلانه و شفاف و در جهت ارتقای سطح کیفی و کمی سرویس‌های ارايه‌شده در حوزه  ICT‌بین اپراتورها  برگزار شد، شرکت آسیاتک را به‌عنوان با کیفیت‌ترین اپراتور ارايه‌دهنده خدمات اینترنتی معرفی کرد.

  وی گفت: به‌منظور ارایه اطلاعات درست به کاربران برای انتخاب آگاهانه اپراتور ارایه‌دهنده اینترنت پرسرعت، سطح کیفی ارایه خدمات از سوی اپراتورها برای اولین بار در کشور بر اساس نظرسنجی و مراجعه مستقیم به بیش از ۳۰ هزار کاربر در ۳۱ استان کشور مورد ارزیابی قرار گرفته است. 

  علیمحمدی ادامه داد: بر اساس نتایج اعلام‌شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت آسیاتک در 14 استان کشور رتبه اول، در 9 استان دوم و در هفت استان رتبه سوم را کسب کرده و بر این اساس عملا شرکت آسیاتک در تمامی استان‌های کشور، یکی از رتبه‌های اول تا سوم را کسب کرده است.

   

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG