کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

نسل جدید نرم‌افزار قیاس ویژه فروشگاه‌ها و شرکت‌ها

 • 13 شهریور 1395 • تولید نرم‌افزارهای کاربردی که چند وجه از یک سازمان را پوشش دهد یکی از راهکارهایی است که امروزه تولیدکنندگان نرم‌افزار به سمت آن روی آورده‌اند. نرم‌افزاری که علاوه بر پوشش فعالیت‌های مالی، فعالیت‌های انبار، مدیریت اداری، خرید و فروش ، دریافت و پرداخت و دیگر فعالیت‌های یک شرکت را پوشش دهد.

  در همین راستا گروه نرم‌افزاری قیاس با پیشینه 20 ساله خود در زمینه تولید و توسعه نرم‌افزارهای مالی، اداری و صنعتی و بهره‌گیری از مفاهیم تجربه کاربری، سادگی و پرهیز از پیچیدگی و با هدف کاربرپسند بودن نرم‌افزارها، نیاز کمتر به پشتیبانی و سازگار با نیازهای روز اصناف و فروشگاه‌ها اقدام به عرضه نسل جدید سری نرم‌افزارهای خود با نام قیاس‌پلاس کرده است.

  در این نسل از نرم‌افزارهای قیاس، نیاز شرکت‌های بازرگانی، فروشگاهی و خدماتی لحاظ و پوشش داده شده و در آینده‌ای نزدیک نرم‌افزارهای تخصصی حوزه پیمانکاری و تولیدی نیز به بازار عرضه خواهد شد.

  این سری از محصولات گروه نرم‌افزاری قیاس در دو نسخه ویژه فروشگاهی و نسخه شرکتی به بازار عرضه شده است.

  درنسخه ویژه فروشگاهی قیاس‌پلاس که با قابلیت های کاربردی اتصال به صفحات لمسی، بارکدخوان، بارکد وزنی،کارتخوان بانکی و همچنین کنترل موجودی کالا، کنترل دریافت‌ها و پرداخت‌ها، پاسخ‌دهی سریع و مناسب به مشتریان، تهیه گزارشات و دیسکت‌های قانونی ارزش افزوده، فصلی و دارایی تمامی عملیات فروش را مدیریت کرده و راهکاری آسان برای فروشگاه‌هایی است که سادگی، دقت و کاربردی بودن را کنار هم می‌خواهند.

  در نسخه‌ شرکتی نیز پکیج‌های مالی، فروش و بازرگانی، فروش خدماتی، مدیریت انبار، حقوق و دستمزد، پیمانکاری و نیز تولید با قابلیت ارایه گزارش‌های کامل و جامعی از عملکرد مالی شرکت به ساده‌ترین روش ممکن در کنار گزارشات خرید و فروش فصلی، ارزش‌افزوده و دیگر موارد که به شکل اتوماتیک آماده‌سازی می‌شود، فراهم شده است.

  این نرم‌افزار از طریق فروشگاه‌های معتبر عرضه‌کننده نرم‌افزار قابل تهیه است.لازم به ذکر است این محصول توسط گروه نرم‌افزاری قیاس پشتیبانی می‌شود.

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  ویژه نامه

  ویژه نامه تراکنش

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG