دریا کالا - تامین کلیه اقلام مصرفی سازمان خود را در کوتاه‌ترین زمان و مناسب‌ترین قیمت به ما بسپارید

آیو، روی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ آمد

 • 145


  آیو یک تلویزیون اینترنتی است که برای نخستین بار در پلتفرم تلویزیون توسط شرکت سامسونگ معرفی می‌شود. تلویزیون اینترنتی آیو که پیش از این در پلتفرم‌های موبایل‌، تبلت و به شکل ست‌تاپ باکس وجود داشت‌، هم‌اکنون روی تمامی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ قابل دانلود و دسترسی است.

  پروژه آیو یک تلویزیون اینترنتی ایرانی و به‌روز است. این تلویزیون عمده سرویس‌هایی که توسط انواع خارجی IPTV ارایه می‌شود را در ایران ارایه می‌کند. سرویس‌های آیو شامل پخش زنده تمامی شبکه‌های تلویزیونی صداوسیما، سرویس Catch-up که به بیننده این امکان را می‌دهد تا برنامه تلویزیونی که قبلا پخش شده است، حتی برنامه‌هایی که تا 7 روز قبل‌تر پخش شده‌اند را انتخاب و تماشا کند.

  ویژگی م دیگر اپلیکیشن آیو روی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ این است که پخش ویدیو در این اپلیکیشن، هم‌سان‌ساز شونده است، به این معنی که کیفیت پخش ویدیو متناسب با سرعت اینترنت بیننده تنظیم می‌شود تا تماشاچی ویدیو بتواند بدون قطعی و به صورت پیوسته فیلم یا سریال مورد نظر را مشاهده کند.

  با بررسی اپلیکیشن آیو می‌توان، عناوین سریال‌های جدید و به روز دنیا همچون جوخه برادران و بسیاری دیگر از سریال‌های قدیمی و جدید را انتخاب و تماشا کنید. همچنین فیلم‌های سینمایی که دوره اکران را پشت سر می‌گذارند بلافاصله در بستر اپلیکیشن آیو در دسترس قرار می‌گیرند. فیلم‌های جدید اکران شده‌ای چون بادیگارد، ایستاده در غبار و بسیاری عناوین فیلم ایرانی و خارجی دیگر از جمله آثار قابل مشاهده در آیو است.

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 814

  تبلیغات

  SUHD TV SAMSUNG