کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

صد اپلیکیشن مخصوص صفحه نمایش ۱۸:۹ گوشی LG G6 منتشر می شود

 • ۱۳۹۶/۲/۱
 • محمدمعین زرگر  این شرکت بزرگ کره ای اعلام کرد که تا ماه آینده ۳۰۰ اپلیکیشن که به صورت ویژه برای صفحه نمایش ۱۸:۹ گوشی G6، موسوم به Full Vision، طراحی شده است، در فروشگاه نرم افزاری این شرکت قرار می گیرد.

  در حال حاضر، حدود ۲۰۰ اپلیکیشن که از نسبت ابعاد غیر معمول صفحه نمایش LG G6 پشتیبانی می کند در استور SmartWorld این شرکت قرار گرفته است. با توجه به این اعداد می توان انتظار افزایش ۵۰ درصدی این اپلیکیشن ها را در استور اختصاصی LG داشت.

  از آنجایی که گوشی های هوشمند Galaxy S8 و +S8 نیز دارای صفحه نمایش هایی با نسبت ابعاد مشابه هستند، می توان این حرکت LG را اقدامی جهت کسب و حفظ برگ برنده ای نسبت به رقیب قدرتمند کره ای خود به حساب آورد. به گفته مقامات این شرکت، هدف آن ها فراهم سازی امکان لذت بردن هر چه بیشتر کاربران از محتوای برتر دیجیتالی همچون بازی و فیلم از طریق صفحه نمایش گوشی G6 است. این شرکت در بیانیه قبلی خود اعلام کرده بود:

  به کارگیری فرمت ۱۸:۹ در مقایسه با نمایشگر هایی با نسبت ابعاد معمولی ۱۶:۹، فضای دید بیشتر و تجربه همه جانبه تری را در هنگام مشاهده فیلم و اجرای بازی ها به ارمغان می آورد.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 830

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG