کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

بررسی اولین DLC بازی Forza Horizon 3 به نام Blizzard Mountain

 • ۱۳۹۶/۶/۳۱


  پس از عرضه‌ی بازی Forza Horizon 3 و تحسین منتقدین و استقبال بی‌نظیر از آن، مایکروسافت بصورت رسمی اولین محتوای اضافی این بازی را معرفی کرد. این DLC که Blizzard Mountain نام دارد، قصد دارد تا بازیکنان Forza را وارد چالش جدیدی کرده و لذت رانندگی روی برف و یخ را به آن‌ها هدیه کند.

   

   

  بازی Forza Horizon 3 که در کنفرانس E3 2017 از جانب مایکروسافت برای کنسول Xbox One و Microsoft Windows معرفی شد، در طول یک سال اخیر تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های ریسینگ آرکید شده است. این بازی در یک سال گذشته چنان سر زبان‌ها افتاد که قطعاً میتوان ادعا کرد که چنین پیشرفت و استقبالی در تاریخ بازی‌های ریسینگ آرکید سابقه نداشته است. Forza Horizon 3، یک بازی ریسینگ با گرافیکی خیره کننده، به همراه تعداد بسیار زیادی ماشین‌های قدیمی و جدید و جهان آزاد با وسعت بی‌اندازه بزرگ است که وسعت نقشه آن تقریباً دوبرابر وسعت قسمت دوم این مجموعه است. به علاوه سازندگان بازی برای لوکیشن آن کشور استرالیا  را درنظر گرفته اند تا در اطراف جاده‌های آن بتوان بیابان‌های بی آب‌وعلف تا جنگل‌های سرسبز را نظاره کرد و از دیدن کناره‌های سواحل اقیانوس و همچنین از رانندگی در خیابان‌های شهری مدرن با آسمان‌خراش‌های مرتفع لذت برد.


  بررسی اولین DLC بازی Forza Horizon 3 به نام Blizzard Mountain

   

  با اینکه گشت و گذار در تمامی این لوکیشن‌ها خود زمان بسیار زیادی را میطلبد، اما استدیو پلی‌گراند تصمیم گرفته است که اولین بسته الحاقی برای Forza Horizon 3 را منتشر کرده و به وسعت بی‌اندازه بزرگ آن بیفزاید. در کل اکنون میتوان ادعا کرد که بازی Forza Horizon 3 از تمامی وضعیت‌های آب و هوایی یک نمونه برای بازی درنظر گرفته است تا بازیکنان بتوانند در هر وضعیت‌ آب و هوایی که دوست دارند به رانندگی بپردازند؛ حتی روی برف و یخ!


  بررسی اولین DLC بازی Forza Horizon 3 به نام Blizzard Mountain

   

  در مجموع بسته الحاقی Blizzard Mountain، حس رانندگی در برف، یخ، شیب‌های تند و وحشتناک و کولاک را به بازیکنان هدیه خواهد کرد تا برای اولین بار در مجموعه Forza بتوانند چنین تجربه‌ای کسب کنند. با دریافت این بسته الحاقی میتوان مناطق جدیدی از جمله Massive Frozen Lake و Snow Park به بازی افزود و حدود 50 چالش جدید را به بازی اضافه کرد که از بین آن‌ها میتوان به مسابقاتی از قبیل کوهپیمائی در سرما و یخ بندان و مسابقه بر روی دریاچه و رودخانه‌های یخ زده اشاره کرد. به علاوه این بسته الحاقی پانصد گیمراسکور در قالب بیست و هشت اچیومنت را به بازی اضافه خواهد کرد که برای افرادی که علاقه به جمع‌آوری اچیومنت دارند میتواند خبر خوبی باشد.

   

  بررسی اولین DLC بازی Forza Horizon 3 به نام Blizzard Mountain

   

  قطعاً درنوردیدن جاده‌های یخ زده ماشین‌های خاص با قابلیت‌های خاص خود را میطلبد که باید برای این DLC در نظر گرفته بشود. استدیو پلی‌گراند نیز به این موضوع واقف بود و درون این بسته الحاقی 8 خودرو جدید در نظر گرفته است که تا بتوان به وسیله آن‌ها به لذت وصف ناپذیر رانندگی در کوهستان‌های یخ زده دست یافت. البته مایکروسافت از یکی از این خودروهای جدید به عنوان یک خودروی مخفی در میان برف‌ها و کوهستان‌های Blizzard یاد کرده است که باید در بازی به جست‌وجوی آن پرداخته و آن را پیدا کنید. به علاوه به همراه این DLC پکیج لاستیک‌های مناسب برای برف و یخ نیز به بخش گاراژ بازی اضافه میشود و میتوان از آن‌ها در ماشین‌های قبلی بازی استفاده کرد.


  بررسی اولین DLC بازی Forza Horizon 3 به نام Blizzard Mountain

   

  در مجموع بسته الحاقی Blizzard Mountain یکی از دو بسته الحاقی خواهد بود که در قالب Season Pass برای Forza Horizon 3 ارائه خواهد شد. قیمت مجموعه Season Pass این بازی نیز 34.99 دلار تعیین شده است که با خرید آن میتوان دیگر بسته الحاقی که در آینده برای بخش Season Pass ارائه خواهد شد را بصورت رایگان دریافت کنید. البته اگر قصد خرید این DLC را به صورت جداگانه دارید، میتوانید هم‌اکنون از فروشگاه مایکروسافت با پرداخت 19.99 دلار آن را خریداری کرده و به بازی خود بیفزایید.

  در ادامه لیست 7 خودروی اضافه شده به بازی توسط بسته الحاقی Blizzard Mountain را میتوانید مشاهده کرده و از این قسمت می توانید نقد و بررسی Forza Horizon 3 از عصر ارتباط را مطالعه کنید. 

  2016 Nissan Titan Warrior Concept

  1965 Ford F-100 Flareside Abatti Racing Trophy Truck

  Ford GYMKHANA 9 Focus RS RX

  2016 RJ Anderson #37 Polaris RZR-Rockstar Energy Pro 2 Truck2016

  2016 Subaru #199 WRX STI VT15r Rally Car

  1985 Lancia Delta S4 Group B

  1975 Lancia Stratos HF Group 4

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 834

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG