کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

نقد و بررسی اپلیکیشن نوار

 • ۱۳۹۶/۸/۱۴


  امروزه به دلیل کمبود وقت و خستگی‌های ناشی از مشغله‌های روزمره، سرانه مطالعه کتاب رو به کاهش قرار دارد. یکی از دلایل عدم تمایل مردم به خواندن کتاب را می‌توان خستگی چشم‌ها دانست. به این منظور با کمک برترین ناشرهای صوتی ایرانی و استفاده از ظرفیت‌ گوشی‌های هوشمند اپلیکیشنی به نام نوار طراحی شده است تا به کمک آن بتوان به یک مرجع صوتی از کتاب‌ها دسترسی داشت. با بررسی اپلیکیشن «نوار» با عصر ارتباط همراه باشید.

  هرچند امروزه کتاب‌های دیجیتالی تا حدودی از کاهش یافتن سرانه مطالعه جلوگیری کرده‌اند، اما با وجود دیجیتالی شدن کتاب‌ها نیز بسیاری از افراد موارد مختلفی از جمله خستگی را بهانه نخواندن کتاب می‌کنند. از این رو اپلیکیشن نوار به خوبی می‌تواند یک مجموعه صوتی از کتاب‌ها را در اختیار کاربران خود قرار دهد تا به سهولت هرچه تمام تر به مطالعه و گوش دادن به کتاب‌ها بپردازند.

   

  نقد و بررسی اپلیکیشن نوار

   

  رابط کاربری

  کاربر برنامه پس از نصب و ورود به صفحه اصلی آن با پیشخوان‌های متنوعی از مجموعه کتاب‌های صوتی مواجه می‌شود. عناوینی نظیر داغ‌ترین‌ها، پیشنهادهای روز و دو بخش کتابخانه و دسته‌بندی‌ها در این قسمت قرار دارد.

  بخش کتابخانه مختص به کتاب‌های صوتی خریداری شده توسط کاربر است که پس از خرید، آن کتاب‌ها در این قسمت آرشیو می‌شوند. بخش دسته‌بندی‌ها هفده سرفصل نظیر برندگان نوبل، داستان کوتاه، داستان و رمان ایرانی و خارجی و... را برای جستجوی انواع کتاب‌ در اختیار کاربر قرار خواهد گذاشت.

   

  نقد و بررسی اپلیکیشن نوار

   

  کاربر برنامه پس از انتخاب کتاب خود از اپلیکیشن نوار در صفحه‌ای مجزا می‌تواند به نمونه‌ای از نسخه صوتی آن گوش دهد. به علاوه در این قسمت خلاصه‌‌ای از کتاب، مشخصات کتاب، عنوان، نام نویسنده، نام گوینده، دسته بندی، نمونه‌های مشابه و نوع کتاب و مدت زمان آن نیز برای مشاهده در دسترس هستند. به علاوه این برنامه علاوه بر کتاب‌های فارسی، کتاب‌هایی با زبان انگلیسی را نیز برای کاربران خود درنظر گرفته‌است که امتیاز مثبتی برای آن محسوب می‌شود.

  کاربر این برنامه در همین صفحه با لمس گزینه «دریافت» وارد بخش خرید کتاب شده و پس از انتخاب نحوه پرداخت، می‌تواند به دو صورت اعتباری و یا خرید آنلاین برای خرید کتاب‌ها اقدام کند.

  پخش‌کننده

  اپلیکیشن نوار با درنظر گرفتن پخش‌کننده مختص به خود، فرآیند گوش دادن و پخش کردن را حتی در پس‌زمینه نیز میسر می‌سازد.

   

  نقد و بررسی اپلیکیشن نوار

  منو و جست و جو

  در قسمت بالایی صفحه اصلی برنامه دو آیکون جست‌وجو و منو قرار گرفته‌اند. کاربر برنامه از بخش جست‌وجوی آن قادر خواهد بود تا در زمان بسیار کوتاه به کتاب مورد نظر خود دسترسی پیدا کند. در قسمت منوی اپلیکیشن نوار نیز، گزینه‌هایی نظیر صفحه‌اصلی، کتابخانه، دسته‌بندی‌ها، تماس با ما و درباره‌ی نوار قرار دارند که دستیابی به این بخش‌ها را از هر صفحه‌ای در برنامه میسر می‌کنند.

   

  نقد و بررسی اپلیکیشن نوار

  جمع‌بندی

  اپلیکیشن نوار با در اختیار گذاشتن کتاب‌های صوتی، با رعایت قانون کپی‌رایت و با قیمت مناسب، می‌تواند کاربران خود را از داشتن یک کتابخانه صوتی جامع و کامل بی‌نیاز کند.

  دریافت از کافه بازار

  نقد و بررسی اپلیکیشن نوار - دریافت از کافه بازار

  محصولات محبوب خود را از طریق ایمیل reviews@asreertebat.com و یا از طریق تلگرام به ما معرفی کنید.


  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 830

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG