کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

اپلیکیشن Clips اپل

 • ۱۳۹۶/۱/۲۳


  اپل در ماه مارس با اعلام این خبر که اپلیکیشن جدیدی به نام Clips را طراحی کرده است موجب تعجب همگان شد. با توجه به اینکه اپل به ندرت دست به چنین اقداماتی می‌زند، این خبر بسیار غافل گیر کننده بود. اپلیکیشن Clips ار هفته گذشته برای دانلود در اختیار تمامی کاربران قرار گرفت و اکنون مشخص شده که استقبال کاربران از محصول جدید اپل بسیار خوب بوده است.

   مطابق با آماری که وب سایت TechCrunch بدست آورده است، Clips طی چهار روز پس از عرضه عمومی حدود یک میلیون بار دانلود شده است. این اپلیکیشن هم چنین توانسته به رتبه 28 در اپ استور دست یابد، البته برخی معتقدند که این رتبه با توجه به میزان تبلیغات گسترده اپل برای Clips چندان هم خوب نیست.

   از سوی دیگر شور و شوق کاربران برای دانلود این اپلیکیشن بلافاصله کاهش پیدا کرده و جایگاه Clips در اپ استور روز شنبه هفته جاری به 39 و روز یکشنبه به رتبه 40 رسیده است. رتبه Clips در Top Charts برای اپلیکیشن‌های رایگان نیز 69 است. البته Clips در مقایسه با اپلیکیشن قبلی اپل یعنی Music Memos عملکرد بسیار موفق‌تری داشته است. یک میلیون دانلود رقم بسیار زیادی است، به خصوص با در نظر گرفتن این نکته که Clips اپلیکیشنی است که تنها به پلتفرم iOS اختصاص دارد.

   کلیپس اپلیکیشن ویرایش ویدیو است که به کاربران امکان می دهد ویدیوهای خود را ادیت کرده و آنها را در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند فیسبوک، اینستاگرام و یوتیوب آپلود کنند. این اپلیکیشن دارای فیلترهای مختلف و افکت‌های جالبی است که در حقیقت پاسخ اپل به اپلیکیشن‌های مانند اسنپ چت با اینستاگرام است. کلیپز می‌تواند با توجه به اپلیکیشن Photos در سیستم عامل iOS اشخاصی که در ویدیوی مورد نظر کاربران حضور دارند را شناسایی کند و درنتیجه به کاربر پیشنهاد دهد که ویدیوی ادیت شده را به همان افراد به اشتراک بگذارد.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 833

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG