کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

معرفی بازی: World of One

 • ۱۳۹۶/۲/۱


  استودیو Grimwood، که چندی قبل از بازی World of One پازل-پلتفرمر خود رونمایی کرده بود  به تازگی تاریخ انتشار بازی را نیز برای پلتفرم‌ PC و سیستم‌عامل های ویندوز ,مک و لینوکس منتشر کرد. این بازی در تاریخ پنج شنبه، ۷ اردیبهشت  ۱۳۹۶ عرضه خواهد شد.

  تاریخ انتشار بازی World of One اعلام شداما در کنار اعلام تاریخ انتشار ,تریلری از بازی World of One منتشر شد که  بازی را مبتنی بر فیزیک و درون فضای تیره و تاری که جو سنگین و سردی دارد نشان میدهد.

  اکنون استودیو (Grimwood)، سازنده‌ی World of One، اعلام کرده که این بازی تا ۱۰ روز دیگر به رایانه های شخصی راه پیدا می‌کند وهمانطور که  اشاره شد, علاوه بر سیتم عامل ویندوز,  برای سیستم عامل های مک و لینوکس نیز منتشر خواهد شد.

  در این بازی بازیکن باید به دنبال کشف حقیقت در مورد خود و اینکه چرا زندگی میکند و یا چگونه به این دنیا آمده است بگردد. در طول بازی باید بین سیاره‌ها سفر کنید، باید اشاره کرد که این امر اصلا آسان نیست و در طی سفر باید از موانع بسیاری بگذرید، موانعی مثل معما و هیولاهای وحشتناک  و تله ها که همه آن‌ها در تلاش هستند تا شما را از پای دراورند.

   

  تاریخ انتشار بازی World of One اعلام شد

   

  اما توجه  به این عنوان نیز زمانی چند برابر شد که تریلر بازی همگان را به یاد عنوان موفقی که سال 2016 عرضه شد انداخت.

  بازی پازل-پلتفرمر Inside که تحسین منتقدان  را به همراه داشت و از جمله بازی هایی بود که در اغلب سایت ها نمره باورنکردنی 10/10 را گرفته بود ,استدیو گریم وود را تحریک کرد تا شانس خود را در این زمینه امتحان کند.

   

   

   

  در پایان  شما را به دیدن تریلری که برای این بازی منتشر شده، دعوت می‌کنیم :

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 833

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG