کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

بررسی بازی: Steep

 • ۱۳۹۶/۲/۴


  Steep، بازی تازه عرضه شده توسط یوبیسافت است که مربوط به زمینه  ورزش های زمستانی است. 

   وقتی منتظر معرفی بازی های یوبیسافت هستیم  معمولا انتظار میرود که بازی هایی مثل اسپلینترسل که همه مارا هیجان زده میکند معرفی شود. اما اینبار یوبیسافت بازی ای را معرفی کرد که بعید میدانم کسی را هیجان زده کرده باشد و به طور کلی هیچ جذابیتی برای مخاطبانش نداشت. یوبیسافت در کنفرانس E3 بازی Steep را معرفی کرد که یک شبیه‌ساز ورزش‌های زمستانی است. بازی شامل ورزش هایی عمدتا جذاب مثل اسنوبورد و پاراگلایدر است اما نتوانسته جذابیت این ورزش هارا در غالب یک بازی خلاصه کند و به طور کلی جذابیت این ورزش  هارا با اجراهای ضعیف خود نابود کرده است.

  بررسی بازی:Steep

  داستان بی داستان!

  بازی به طور کلی به دو قسمت آموزش و انجام چاش ها خلاصه میشود. بعد از یک ساعتی که صرف آموزش مرحله به مرحله میکنید میتوان گفت که جذابیت بازی تمام شده و باید شروع به انجام چالش های بیشمار کنید که در سراسر کوهستان پراکنده هستند.حاصل هر چالشی که انجام میدهید امتیاز های XP هایی هستند که سطح شمارا افزایش میدهند.  همچنین یک راوی شمارا راهنمایی میکند و میتوانید به گروه های دیگر نیز بپیوندید و شروع به کسب مدال های طلا و نقره برنز کنید. به طور کلی بازی متشکل از چالش های شبیه به هم است و اگر بخواهید با دیگر ورزشکاران مسابقه دهید میتوانید کمی به جذابیت بازی اضافه کرده و حداقل یک هدف برای انجام بازی برای خود بسازید. انجام بازی همواره  نیازمند اینترنت بوده و در صورت وجود بروز رسانی آن را آپدیت کنید. بخش شخصی‌سازی نیز در اختیار شماست و با توجه به اینکه لباس ها هیچ تاثیر فنی روی شما نخواهد گذاشت میتوانید آنگونه که دوست دارید لباس بپوشید.

  بررسی بازی:Steep

   اگر میخواهید از این بازی لذت ببرید پیشنهاد میکنم به بخش اسنوبورد بروید که از بخش های دیگر جذاب تر است. به طور کلی حرکات نمایشی جذاب تر و کنترل ساده تری هم دارد. دوربینی در اختیار شما قرار گرفته شده تا هم از دیدن چشم انداز ها لذت ببرید و هم مناطق جدید را کشف کنید. همچنین قابلیت قدم زدن نیز در بازی وجود دارد که میتوانید قسمت های دشوار کوهستان را با قدم زدن طی کنید.

  گرافیکی که جور نواقص بازی را میکشد!

  نقطه قوت این بازی را میتوان گرافیک زیبا و چشم‌نوازدر نظر گرفت.  چشم‌اندازهای کوهستان و قله ها و مناظری که میبینید بی نظیر هستند. هر لحظه که بخواهید میتوانید زمان روز را عوض کنید که همراه با  آن , موقعیت خورشید در آسمان سایه‌های درختان و کوه‌ها نیز تغییر می‌کند و جالب تراینکه به لطف چراغ قوه ای که در اختیار دارید امکان بازی در شب نیز وجود دارد.

  بررسی بازی:Steep

   در ادامه تریلر اجرا شده از این بازی را در کنفرانس E3 میبینیم:

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 834

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG