کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

بررسی بازی: ReCore

 • ۱۳۹۶/۲/۴


   در این بخش به بررسی بازی انحصاری مایکروسافت ReCore میپردازیم.

  یکی از بهترین  داستان هایی که امروزه میتوان برای خلق بازی های خود در نظر گرفت و همواره مخاطبان بیشماری داشته است داستان های ربات و انسان ها است. همچون نسخه های آخر سری بازی Call of Duty اینبار مایکروسافت با عرضه عنوان ReCore در نمایشگاه E3 از بازی جدید خود که داستان ربات-انسان را دنبال میکند را معرفی کرد.

  خیلی ها به امید یک بازی خوب و با کیفیت منتظر عرضه بازی بودند و در ساعات اولیه انجام بازی نیز به  آن دست یافتند اما بعد از یک ساعت اولیه بازی میبینیم که جز یک ویدیو کوتاه که به معرفی شخصیت های بازی  چیزی را به عنوان سر نخ به شما داده نمیشود. به طور کلی داستان اولیه بازی به سال 2020 و زمانی مربوط است که زندگی در زمین بر اثر بیماری خاصی از بین رفته است و گروهی به نام Mandate در حال جست و جو در سیاره های مختلف به دنبال جایی برای زندگی مجدد هستند. اکنون بازی در سال 2200 روایت میشود و بعد از دیدن ویدیو اولیه ناگهان خود را در دنیایی از شن میبینید و تا اواسط بازی هیچ چیزی در مورد بازی نمیدانید و اصلا هدفی ندارید. تنها این را میدانید که باید به دنبال پدر جول آدامز در سیاره Far Eden  بگردید. و پس از گذر سال های بسیار میبینیم که خبری از این گروه ها و ربات ها نیست و بنظر می‌رسد به کل نابود شده‌اند.

   بررسی بازی:ReCore

  گیم پلی جذاب و خوب

  نقطه قوت این بازی مشخصا گیم‌پلی آن است که حتی با وجود مشکلات بخش داستانی, پر از پازل هایی است که شمارا سرگرم میکند. نکته مهم در اجرای بازی که باید به آن دقت کنید این است که اگر محیط بازی را به صورت کامل نگردید و آیتم های مورد نیاز را نیابید پیدا کردن نقاط Travel بازی غیر ممکن است و نمیتوانید داستان بازی را پیش ببرید. نقاط Travel  بازی نقاطی هستند که میتوانید آنجا هم تیمی های خود را عوض کنید. همچنین در بازی رباتی همراه شما است که مک نام دارد و میتواند در پیدا کردن اجسام و مبارزات کمک حالتان باشد. به طور کلی مک میتواند قسمت سرگرم کننده ای از بازی باشد که قدرت های جانبی بسیاری را همچون FarCry Primal  که میتوانستید حیوانات را رام کنید تا به شما کمک کنند را در اختیارتان میگذارد.

  بررسی بازی:ReCore

  اگر کمی منصفانه تر به این عنوان نگاه کنیم میتوانیم بگوییم که صداگذاری خوب بوده و طراحی‌های هنری و نور پردازی‌ها چشم هایتان را خیره خواهد کرد. و کلام آخر اینکه این بازی نیز آن عنوانی نبود که انتظارش را داشتیم و  اگر بخواهید مدام بازی کنید نهایتا این بازی 7 ساعت طول میکشد. در ادامه میتوانید تریلر این بازی را ببینید:

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 834

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG