کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

بررسی اپل واچ سری 2

 • ۱۳۹۶/۲/۱۳


  اپل امسال از نسل دوم ساعت های هوشمند خود رونمایی کرد که از نظر ظاهری تغییری نیافته بود و به نوعی نمونه ی بهبود یافته از نسل اول بوده است.

  به نظر میرسد تغییر نیافتن ظاهر اپل واچ نسبت به مدل و نسل قبل خود برای کسی خبر آنچنان بدی بوده باشد زیرا که شکل و شمایل ساعت اپل حس بدی نمی‌دهد و طراحی مربعی‌اش خیلی دوست داشتنی بوده و مورد استقبال قرار گرفته است. مثل نسل قبل این ساعت نیز در دو اندازه 38 و 42 میلی‌متری و در رنگ های طلایی، رزگلد، خاکستری و نقره‌ای تولید و عرضه شده است. اگر دوست دارید متفاوت باشید میتوانید با فشردن یک کلید بند های ساعت را خارج کنید و از بند های متنوع و بسیار زیبایی که وجود دارد استفاده کنید تا جذابیت ساعت چند برابر شود. دقیقا مثل نسل گذشته این نسل نیز در لبه سمت راست دو کلید و سمت چپ اسپیکر و میکروفون و پشت دستگاه 4 دایره که به عبارتی سنسور های ساعت هستند وجود دارند.

  بررسی اپل واچ سری 2 (Apple Watch Series 2)

  نایک+

  به همراه این نسل نسخه‌ای از اپل واچ سری 2 نیز عرضه شده که اپل واچ نایک پلاس نام دارد. این ساعت مخصوص ورزشکارانی است که میخواهند در حین ورزش نیز اپل واچ خود را در دست داشته باشند و از برنامه های پیشفرض نایک استفاده کنند. همچینین دیگر نگران عرق کردن دست خود نباشند زیرا در بند این ساعت سوراخ هایی وجود دارد تا از تعریق مچ دست جلوگیری کند این نسخه روی بندهایش سوراخ‌هایی دارد که از تعریق مچ دست جلوگیری می‌کند.بررسی اپل واچ سری 2 (Apple Watch Series 2)

  مقایسه با نسل اول

  از نظر تفاوت کیفی و قابلیتی با نسل قبل میتوان به ضد آب بودن این نسل اشاره کرد که می‌توانید با آن شنا کنید و تا عمق 50 متری مشکلی پیش نخواهد آمد. لحظه ای که وارد آب میشوید صفحه کاملا قفل و غیر فعال شده اما ساعت همچنان اکتیو و در حال جمع آوری دیتا است. دیگر تفاوت این نسل با نسل پیشین کیفیت تصویر ساعت است که زیر نور خورشید کاملا مشهود است و  تفاوت روشنایی را در مقایسه با نسل اول را شاهدیم. قابلیت جدیدی که در AW2 به کار گرفته شده است GPS داخلی است که با استفاده از آن دیگر نیاز نیست برای ثبت مکان  و موقعیت, زمانی که میدوید آیفونتان را همراه داشته باشید.

  بررسی اپل واچ سری 2 (Apple Watch Series 2) بررسی اپل واچ سری 2 (Apple Watch Series 2)

  سخت افزار

  کارکرد روان تر این نسل از ساعت ها مدیون پردازنده کاملا جدیدی بوده که اپل از آن در این نسل برای اولین بار استفاده کرده و نام این پردازنده هارا  S2 گذاشته است.  اکنون به کمک این پردازنده سوییچ کردن و باز کردن برنامه ها به سرعت بوده و کندی سابق را ندارد.  برای ذخیره سازی موسیقی های خود روی این ساعت مقدار 2 گیگابایت حافظه و همچنین 75 مگابایت نیز برای ذخیره سازی عکس در اختیار خواهید داشت. از نظر ظرفیت و عمر باتری با توجه به ابعاد باتری‌های بالطبع کوچک ساعت های هوشمند, انتظار میرفت این نسل از نسل قبل که هر روز نیاز به شارژ داشت حداقل کمی بهبود یابد که انتظار ما براورده شد. در حالت استفاده معمولی حتی میتوانید تا 3 روز ساعت را روشن نگه دارید که پیشرفتی چشمگیر در مقایسه با نسل قبل بوده است. همچنین مدت زمان 2 ساعت نیاز دارید تا ساعت خود را شارژ کنید که مقدار زمان جالب توجه و خوبی است.

  به طور کلی با اینکه بهترین نسل از ساعت های هوشمند را بررسی کردیم اما به بنظر میرسد هنوز این ساعت ها به بلوغ کامل نرسیده است. در ادامه میتوانید بررسی ویدیویی این ساعت هوشمند را مشاهده کنید.

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 834

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG