کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

بررسی و معرفی پاوربانک Razer, پاوربانکی برای لپ تاپ

 • ۱۳۹۶/۲/۱۹


  شرکت Razer با عرضه پاور بانک 12800 میلی آمپری خود شاید مسیر جدیدی در زمینه تولید  پاوربانک را پی ریزی کرد. همه ما وقتی اسم Razer به گوشمان میخورد به یاد لپ تاپ های گیمینگ این شرکت میفتیم و وقتی میشنویم که پاور بانکی مخصوص لپ تاپ ها توسط این شرکت ساخته شده است, دیگر در طول سفرها  نباید نگران  نبود منابع تغذیه برای شارژ کردن باتری لپ تاپ خود باشیم. Razer  با پاور بانک 12800 میلی آمپری خود این نگرانی را به کلی برطرف کرده است. اکنون اگر به برق دسترسی ندارید و اگر بخواهید فیلمی ببینید و یا بازی کنید مشکلی وجود نخواهد داشت زیرا که Razer در کنار شماست.

  بررسی و معرفی پاور بانک Razer, پاوربانکی حتی برای لپ تاپ!

   

  این پاور بانک با ظرفیت 12800 میلی آمپر برای شارژ کردن لپ تاپ Blade Stealth که لپ تاپ اختصاصی گیمینگ کمپانی Razer است طراحی و بهینه سازی شده است و تا سقف 15 ساعت میتواند شارژدهی آن را تامین کند. علاوه بر این, 2  ساعت شارژشدن این پاور بانک میتواند تا 6  ساعت به لپ تاپ Blade Stealth شارژدهی کند بنابراین با این حساب خودتان میتوانید تصور کنید که Razer  تا چه حد میتواند به گوشی ها شارژ بدهد. قطعا علاوه بر این لپ تاپ میتوان هر لپ تاپی که از USB-C بهره میبرد نیز به وسیله این پاوربانک تغذیه کرد. علاوه بر لپ تاپ این پاوربانک به وسیله دو پورت USB-A میتواند امکان شارژ کردن سه گوشی همزمان را نیز فراهم کند.

  بررسی و معرفی پاور بانک Razer, پاوربانکی حتی برای لپ تاپ! بررسی و معرفی پاور بانک Razer, پاوربانکی حتی برای لپ تاپ!

  علاوه بر این توصیفات این پاوربانک مجهز به سیستم هوشمندی است که در صورت پشتیبانی کردن دستگاه شارژ شونده, میتواند تا چهار برابر سریع تر شارژدهی کند. این محصول در تاریخ March 2017 به فروش خواهد رسید و قیمت در نظر گرفته شده برای این محصول نیز 149.9 دلار است.

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 834

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG