کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

معرفی و بررسی برنامه جعبه ابزار 34+

 • ۱۳۹۶/۲/۲۴


  همه ما معمولا در طول روز با نیازهای ساده ای مواجه میشویم که هرچند ساده ولی برای انجام آن ها نیازمند یک دستیار هستیم. به نوعی این دستیار میتواند برنامه ای باشد تا تمام ابزارهای مورد نیاز مارا در خود گردآوری کرده باشد.

  برنامه ای به عنوان “جعبه ابزار +34”  مجموعه ای از ابزارهای ساده برای انجام کارهای روزمره را در خود جمع کرده و در اختیار ما قرار داده است. نسخه های مشابه بسیاری از این دست برنامه برای سیستم عامل های متفاوت نیز موجود هستند اما بدون شک در ادامه و با بررسی که از این برنامه خواهیم داشت متوجه تمایز این برنامه با دیگر برنامه هایی از این دست میشوید. 

  ابزار هایی که در این برنامه وجود دارند شامل; صلوات شمار, حل معادلات دو مجهولی و سه مجهولی , نقشه مترو , محاسبه سود بانکی, مدیریت باتری , استخاره, دماسنج, کرنومتر, چراغ قوه , محاسبه فاصله بین شهرها, پلاک یاب و ... هستند که بدون شک مجموعه ای از کارآمد ترین برنامه هارا برای رفع نیازهای روزمره ما یک جا جمع کرده است. همین میتواند نقطه قوت بسیار خوبی برای این برنامه باشد و به نوعی بوسیله تنها یک برنامه بسیاری از نیازهای خود را برطرف خواهیم کرد.

   

  معرفی و بررسی برنامه جعبه ابزار +34

   

  این ها تنها بخشی از قابلیت های این برنامه مفید و کاربردی هستند. در کنار این ابزارها موارد دیگری که یکی از جالب ترینشان ابزارهایی برای کنترل سلامت شخصی هستند, در اختیارتان است. این وسیله میتواند با گرفتن اطلاعاتی مانند جنسیت, سن, قد و وزن و نوع فعالیت های روزمره به نوعی د ر حد وسع یک برنامه گوشی هوشمند شمارا در کنترل سلامتی خود یاری کند. علاوه بر این بخش قسمتی  برای سرگرمی نیز در برنامه وجود دارد که میتواند برای کاربران مفید و جالب باشد.

  ابزارهایی که نام برده شد هرچند ساده هستند ولی در واقع در خیلی از مواقع میتوانند مفید باشند. طراحان این برنامه توانسته‌اند بیش از 4500 نصب فعال بر روی تلفن همراه کاربران ثبت کنند و در حال توسعه آن نیز هستند.

   

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 834

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG