کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

نقد و بررسی برنامه دمنوش‌های گیاهی

 • ۱۳۹۶/۳/۳۱


  برنامه اندرویدی  دمنوش های گیاهی، عنوان اپلیکیشنی است که امروز قصد معرفی و بررسی آن را داریم.

  همانطور که میدانید یکی از آسان ترین و بهترین کارهایی که میتوان برای بدست آوردن و حفظ سلامت انجام داد, استفاده از دارو و دمنوش های گیاهی است. از زمان‌های بسیار قدیم نیز این روش مرسوم بوده و طرفداران بسیاری نیز دارد. از دمنوش‌های گیاهی میتوان در زمینه درمان بسیاری از بیماری‌ها از جمله  بیماری اعصاب استفاده کرد. اخیرا این دمنوش‌ها در زمینه‌های بسیار متفاوت دیگری ازجمله مکمل های لاغری نیز استفاده شده که همه این کاربردها نشان از اهمیت و خاصیت فراوان آن‌ها دارد.

  اگر شما نیز از دسته طرفداران این نعمت طبیعی هستید و یا حتی اگر الان نیز ترقیب به استفاده از آن ها شده اید, در ادامه با بررسی یکی از بهترین برنامه هایی که در این زمینه طراحی شده اند, با ما همراه باشید...

   

  نقد و بررسی برنامه دمنوش های گیاهی

   

   

  کارایی برنامه

  شاید یکی از عوامل موفقیت این برنامه, سیاست جدید افلیت مردم در استفاده از نوشیدنی و دمنوش‌های گیاهی باشد اما به طور قطع با برنامه ای کامل و جامع در این زمینه روبرو هستیم. این برنامه با گردآوری هزاران دستور تهیه انواع دمنوش‌های مختلف, به نوعی بانک اطلاعاتی و کتاب جامعی را در زمینه دمنوش‌های گیاهی در اختیارتان خواهد گذاشت. همانطور که در تصاویر بالا مشاهده میکنید, علاوه بر دمنوش‌ها دستور تهیه نوشیدنی‌هایی نیز در دسترس هستند. تنها با این برنامه میتوانید به هزاران دستور تهیه نوشیدنی های سرد, گرم, چربی سوز و نوشیدنی های آرامش بخش دسترسی داشته باشید. علاوه بر نوشیدنی های ایرانی میتوانید به دستور تهیه چندین و چند نوشیدنی پرطرفدار خارجی نیز دسترسی داشته باشید.

  میتوانید کارایی برنامه را به صورت کامل در ویدیوی زیر مشاهده کنید:

   

   

   

   رابط کاربری

   

  شاید یکی دیگر از نقاط قوت این برنامه رابط کاربری بسیار خوب آن باشد. چینش فونت ها و سهولت استفاده از برنامه که در ویدیویی که مشاهده کردید کاملا قابل مشاهده بودند. قابلیت‌هایی نظیر برگزیدن موضوع که با آیکون قلب مشاهده میکنید, به اشتراک گذاری موضوع و جست و جو در هر زمینه و صفحه ای که میخواهید در برنامه وجود دارند.

  وقتی وارد برنامه میشوید, صفحه اصلی سه گزینه را پیش روی شما قرار خواهد داد که شامل, دمنوش, نوشیدنی و جست و جو هستند. با رفتن به قسمت دمنوش, با دستور تهیه‌های آن‌ها روبرو خواهید شد که قطع به یقین کامل بودن و همچنین تنوع بسیار بالای آن‌ها شما را متعجب خواهد کرد. شک نداشته باشید که هر نوع دمنوشی که به دنبال آن میگردید اینجا وجود دارد. با انتخاب هرکدام میتوانید اطلاعاتی مانند خواص گیاه مربوط و طرز تهیه آن را بدست آورید.

  بخش دیگری که به بررسی آن میپردازیم بخش نوشیدنی‌ها است. با کلیک بر روی موضوع نوشیدنی‌ها, لیست انواع نوشیدنی‌های سرد, گرم, چربی سوز و آرامش بخش را خواهید دید. با انتخاب هرکدام به بخش مورد نظر رفته و انواع اقسام نوشیدنی‌های مرتبط با موضوع را میتوانید مشاهده کنید. در این بخش نیز کمی و کاستی خاصی مشاهده نمیشود اما باید این نکته را نیز در نظر گرفت که بطور کلی فرآوانی نوشیدنی‌ها بسیار بیشتر از دمنوش‌ها است.

   

  نقد و بررسی برنامه دمنوش‌های گیاهی

   

   در آخر باید به رابط کاربری خوب, فراوانی بسیار عالی طرز تهیه دمنوش‌ها و نوشیدن‌های متنوع و مطالب مفید و علمی در مورد گیاهان که این برنامه در اختیارمان قرار میدهد اشاره کرد که باعث شده اند تا این برنامه طرفداران بسیاری پیدا کند.

   

  دریافت از کافه بازار

  نقد و بررسی برنامه دمنوش‌های گیاهی - دریافت از کافه بازار

  محصولات محبوب خود را از طریق ایمیل reviews@asreertebat.com و یا از طریق تلگرام به ما معرفی کنید.


  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 834

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG