کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

بررسی هدست بازی Razer Kraken Pro

 • ۱۳۹۶/۴/۲۷


  شاید یکی از مهمترین گجت های کاربران عمدتا گیمینگ یک هدست گیمینگ خوب باشد. هدست Razer Kraken Pro، تماما یک هدست کاملا حرفه ای در عین سادگی را در اختیار شما قرار خواهد داد. در ادامه با بررسی این محصول ریزر با عصرارتباط همراه باشید.

  سری هدست‌های کراکن از جمله محبوب ترین هدست‌های شرکت ریزر بوده است که تخصص آن تولید محصولات مخصوص گیمینگ است و سری پرو هدست‌های ریزر با طراحی ساده و بدون استفاده از موارد اضافه یک هدست ساده ولی کامل را در اختیار کاربران خود قرار میدهد.

   بررسی هدست بازی Razer Kraken Pro

  همانطور که گفته شد عمده تمرکز شرکت ریزر برروی محصولات گیمینگ بوده است و سیاستی که در این سری از هدست ها به کار گرفته است این است که به جای آنکه ویژگی های متنوعی را برای محصولات خود در نظر بگیرد, تمرکز خود را روی یک کاربرد خاص قرار میدهد. این هدست نیز با تمرکز بر روی کاربری گیم و بازی ساخته و طراحی شده است. سری پرو این هدست ها نیز به جز برخی تفاوت های کوچک با سایر هدست ها دقیقا مانند دیگر هدست های این شرکت است.

  از جمله نکات مثبت این هدست قابلیت اتصال به هر وسیله ای که از جک 3.5 میلیمتری پشتیبانی میکند است. یکی از نکات بسیار خوب میکروفن کراکن، این است که شما می‌توانید آن را هرگونه که دوست دارید تنظیم کنید. البته در مورد اتصال به کامپیوتر موضوع کمی فرق می‌کند, زیرا اکثر رایانه‌های شخصی،‌ دارای پورت‌های مجزا برای میکروفن و هدفون هستند به همین دلیل ریزر درون جعبه کراکن کابلی را قرار داده که زمانی که آن را به کامپیوتر متصل میکنید تنها کافی است که هدست را به ورودی کابل متصل کنید و انتهای کابل را که به دو جک مجزا تبدیل شده است را به پورت های میکروفن و هدفون کارت صدای رایانه شخصی خود متصل کنید. این قابلیت هدفون کمک میکند تا هنگام اتصال به کامپیوتر طول سیم بسیار بلندتری داشته باشید و همیشه کابل مخصوص را روی رایانه خود متصل نگه دارید.

  بررسی هدست بازی Razer Kraken Pro

  از جمله تفاوت های جالب این هدست نحوه و محل قرارگیری میکروفون آن بوده است که به جای اینکه روی سیم قرار داشته باشد, داخل گوشی سمت چپ هدست قرار گرفته است. حتی با توجه به مواد به کارگرفته شده در این هدست که باعث منعطف بودن آن شده میتوانید میکروفون را به صور کامل درون گوشی سمت چپ قرار دهید و در صورت نیاز آن را خارج کنید.

  بررسی هدست بازی Razer Kraken Pro

  از نظر کیفیت و قدرت صدا کافیست تا یک بار یک صدای انفجار درون بازی را با این هدست گوش دهید! این هدست با توجه به ذات هدست های بازی و نیاز گیمینگ دارای صدای بم یا همان بیس قوی است. درست است که هدست برای گوش کردن به موسیقی ساخته نشده است اما میتوانید به وسیله اکولایزر بیس صدا را کم کرده و به گوش دادن موسیقی نیز بپردازید. میکروفن کراکن نیز عمکرد بسیار خوبی دارد اما اگر درحد فعالیت های گیمینگ از آن انتظار داشته باشید!

  هدست ریزر کراکن پرو، با حذف ویژگی‌های بی‌مورد و اضافی، یک تجربه لذت بخش را برای گیمرها فراهم میکند. اگر به دنبال هدستی هستید که بتواند نیازهای گیمینگ شما را بر طرف کند، Kraken Pro انتخاب بسیار مناسبی محسوب می‌شود.

  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 834

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG