کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

بررسی برنامه علی‌بابا، اپلیکیشن خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار

 • ۱۳۹۶/۴/۲۷


  هرساله و در شروع ایام تعطیلات در بهار و تابستان,  مردم به فکر مسافرت و گذراندن وقت خود در شهری دیگر و یا حتی کشوری دیگر هستند. امروزه جدای از بحث انتخاب مقصد بحث خرید بلیط و مراجعه به آژانس مسافرتی نیز به چالش مهمی تبدیل شده است. علی بابا با چندین سال سابقه در این زمینه یک آژانس مسافربری مجازی قابل اعتماد است که به خوبی اصطلاحاً جا افتاده است و در ادامه به معرفی و بررسی این برنامه میپردازیم.

   

  بررسی بازی علی‌بابا، اپلیکیشن خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار

   

  رابط کاربری

  این برنامه از رابط کاربری بسیار ساده ولی در عین حال زیبایی بهره میبرد. محیط ساده و کاملا مشخص و گویای برنامه به شما کمک میکند تا به راحتی و بدون سردرگمی فعالیت مورد نیاز خود را انجام دهید. علی بابا در قسمت تب خرید بلیط، شامل پروازهای داخلی و قطار و بزودی پروازهای خارجی میشود.

  بررسی بازی علی‌بابا، اپلیکیشن خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطاربررسی بازی علی‌بابا، اپلیکیشن خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار

   

  خرید بلیط هواپیما

  همانطور که مشاهده میکنید کافی است تا مقصد و تاریخ به همراه یک طرفه بودن یا دوطرفه بودن بلیط مورد نظر خود را به اپلیکیشن بدهید تا لیست پروازهای موجود به همراه لوگوی آژانس هواپیمایی و نوع بلیط را در اختیارتان قرار دهد. با انتخاب کردن هرکدام از گزینه ها میتوانید به جزییات و اطلاعات کامل بلیط از جمله شماره پرواز, ساعت و ... دسترسی پیدا کنید. پس از خرید و نهایی کردن بلیط خود, این بلیط به قسمت بلیط های من که در زبانه سمت راست برنامه وجود دارد انتقال پیدا میکند و با استفاده از آن میتوانید به فرودگاه و ترمینال مذکور در بلیط مراجعه نموده و به سهولت کارت پرواز خود را دریافت کنید.

  بررسی بازی علی‌بابا، اپلیکیشن خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار  بررسی بازی علی‌بابا، اپلیکیشن خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار  بررسی بازی علی‌بابا، اپلیکیشن خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار  بررسی بازی علی‌بابا، اپلیکیشن خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار

   

  خرید بلیط قطار

  در خرید بلیط قطار نیز دقیقا به همین روش عمل کرده و علاوه بر موارد ذکر شده باید نوع دربستی بودن یا نبودن کوپه خود را انتخاب نمایید و سپس به خرید بلیط بپردازید.

   

  علاوه بر مواردی که گفته شد بسیاری از کاربران نقطه قوت برنامه را آنلاین بودن قیمت های آن میدانند که در هر ساعت از شبانه روز میتوانید لیست قیمت های بلیط های مختلف را در اختیار داشته باشید.

   

  جمع بندی

  در مجموع به‌وسیله اپلیکیشن علی‌بابا، دغدغه و نگرانی بابت رزرو و خرید بلیط برای مسافرت‌ کاملاً بی‌معنی است. با استفاده از قابلیت‌های متعدد این اپلیکیشن، دردسترس بودن و آنلاین بودن قیمت‌ها ولیست بلیط‌ها، فرآیند خرید بلیط‌های قطار و هواپیما مثل سابق پردردسر و پیچیده نخواهند بود و به‌وسیله اپلیکیشن علی‌بابا میتوان به سادگی در کمتر از پنج دقیقه یک بلیط هواپیما یا قطار تهیه نمود.  

  دریافت از کافه بازار

  بررسی برنامه علی‌بابا، اپلیکیشن خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار - دریافت از کافه بازار

  محصولات محبوب خود را از طریق ایمیل reviews@asreertebat.com و یا از طریق تلگرام به ما معرفی کنید.


  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 826

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG