کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

بررسی برنامه علی‌بابا، خرید بلیت هواپیما و قطار

 • ۱۳۹۶/۴/۲۷


  اپلیکیشن علی بابا، اپلیکیشن بسیار مناسب و کاربردی است که امکان خرید و جستجوی آنلاین بلیت هواپیما و قطار را در هر ساعت از شبانه روز به راحتی فراهم میکند. در ادامه با بررسی اپلیکیشن اندروید علی‌بابا، با عصر ارتباط همراه باشید.

  به طور معمول و مرسوم، در شروع ایام تعطیلات بهاری و تابستانی, بسیاری از افراد قصد مسافرت و گذراندن تعطیلات خود در شهرهای دیگر را دارند. بهعلاوه بسیاری از این مسافران علاوه‌ بر مبحث و چالش انتخاب مقصد خود، باید به فکرخرید بلیت و مراجعه به آژانس مسافرتی نیزباشند.

  اپلیکیشن علی‌بابا با چندین سال سابقه در این زمینه، یک آژانس مسافربری مَجازی قابل اعتماد بوده و امروزه به خوبی جا افتاده است.

   

  بررسی برنامه علی‌بابا، اپلیکیشن خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار

   

  محیط برنامه

  اپلیکیشن علی‌بابا هرآنچه که برای تهیه بلیت هواپیما و یا قطار نیاز است را در اختیار کاربر خود قرار میدهد. درنتیجه این امکانات، دیگر فرآیند خرید و تهیه بلیت هواپیما و قطار پیچیدگی سابق خود را نداشته و امکان خرید بلیت و یا چک کردن وضعیت پروازها و یا قطارها به صورت 24 ساعته در اختیار کاربران علی‌بابا قرار دارد.

  همانطور که اشاره شد این برنامه از رابط کاربری بسیار مشخص و محیط ساده ولی در عین حال زیبا بهره میبرد. این محیط ساده و گویای برنامه به کاربر برنامه کمک میکند تا به راحتی و بدون سردرگمی فعالیت مورد نیاز خود را انجام دهید.

  صفحه اصلی این برنامه شامل سه تب خرید بلیت هواپیما(پروازهای داخلی)، قطار و پروازهای خارجی(بزودی) میشود. به علاوه منوی کناری این برنامه نیز شامل گزینه‌هایی نظیر بلیت‌های من، لیست مسافران، مدیریت مالی و استرداد بلیت میشود که با توجه به نام هرکدام از آنها، قابلیت‌های خاصی در اختیار کاربر برنامه قرار خواهد گرفت.

   

  بررسی برنامه علی‌بابا، اپلیکیشن خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار

   

   رابط کاربری

  برنامه علی‌بابا رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و برای تهیه بلیت هواپیما و یا قطار، تنها کافی است تا کاربر اطلاعات مقصد و تاریخ و به همراه یک طرفه بودن یا دوطرفه بودن بلیت مورد نظر خود را به اپلیکیشن بدهد تا لیست پروازها و قطارهای موجود به همراه لوگوی آژانس و نوع بلیت را در اختیار او قرار گیرد.

  به علاوه با انتخاب کردن هرکدام از گزینه‌ها میتوان به جزییات و اطلاعات کامل بلیت از جمله شماره پرواز و ساعت دسترسی پیدا کرد. پس از خریداری بلیت و نهایی کردن آن, این بلیت به قسمت بلیت‌های من که در منوی کناری برنامه وجود دارد منتقل شده و با استفاده از آن میتوان کارت پرواز و یا ورود به قطار را به سهولت دریافت کرد.


  بررسی برنامه علی‌بابا، اپلیکیشن خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار

   

   

  علاوه بر نکات مثبت و کاربردی ذکر شده در مورد نحوه و سهولت خرید بلیت از علی‌بابا، بسیاری از کاربران نقطه قوت اصلی برنامه را آنلاین بودن قیمت‌های آن در 24 ساعت شبانه روز میدانند و در نتیجه آن میتوانند لیست قیمت‌ بلیت‌های مختلف را هر زمان که اراده کنند در اختیار داشته باشند.

   

  جمع بندی

  در مجموع با استفاده از قابلیت‌های متعدد علی‌بابا، نظیر سهولت در استفاده و آنلاین بودن قیمت‌ها ولیست بلیط‌ها، فرآیند خرید بلیط‌های قطار و هواپیما مثل سابق پردردسر و پیچیده نخواهند بود و به‌وسیله اپلیکیشن علی‌بابا میتوان به سادگی بلیط هواپیما یا قطار تهیه نمود.  

  دریافت از کافه بازار

  بررسی برنامه علی‌بابا، خرید بلیت هواپیما و قطار - دریافت از کافه بازار

  محصولات محبوب خود را از طریق ایمیل reviews@asreertebat.com و یا از طریق تلگرام به ما معرفی کنید.


  دیدگاه خود را وارد کنید:

  ثبت دیدگاه

  هفته نامه

  هفته نامه عصرارتباط شماره 834

  تبلیغات

  موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
  گرین - Green
  SUHD TV SAMSUNG