کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

مدیرعامل تالیا: پوشش ملی و نسل جدید تالیا در راه است


محمد کریم ناصر صراف مدیر عامل شرکت تالیا تاکنون هیچ مصاحبه رو در رویی با هیچ رسانه‌ای نداشته است با این وجود وی در مصاحبه با خبرنگار عصر ارتباط خبر بسیار مهمی را اعلام کرده و می‌گوید قصد دارد به زودی دسترسی به تالیا را در سراسر کشور برای مشترکان این اپراتور با آخرین نسل شبکه تلفن همراه امکان‌پذیر کند تا این اپراتور هم به پوشش سراسری در کشور دست یابد.
وی در مصاحبه با خبرنگار عصر ارتباط اظهار داشت: ما تاکنون نسل قدیم تلفن همراه را سرویس می‌دادیم اما اکنون در حال برنامه‌ریزی برای ارایه سیم‌کارت‌های نسل جدید  به مشترکان در آینده‌ای نزدیک هستیم.
وی افزود: فعالیت‌هایمان هم به سمت ارایه سرویس در حوزه‌های B2C و B2B است و در کنار آن تصمیم داریم با ارایه سرویس‌های نسل جدید تلفن همراه تجربه جدیدی را برای مشترکان قدیمی و جدیدی که جذب خواهیم کرد، ایجاد کنیم.
صراف همچنین در مورد تعداد مشترکان فعلی تالیا نیز گفت: تاکنون ۶۰۰ هزار مشترک ثبت نام شده داریم و با توجه به ظرفیت‌مان می‌توانیم این تعداد را تا ۶ میلیون مشترک افزایش دهیم. برنامه ما این است که بتوانیم در دو سال آینده ظرفیت ۶ میلیونی‌مان را پرکنیم.
صراف در مورد چگونگی استعلام شماره موبایل مشترکانی قدیمی که قصد دارند شماره تالیای خود را مجددا فعال کنند گفت: مشترکان می‌توانند در سامانه‌ای که سازمان تنظیم مقررات راه‌اندازی کرده‌ است با وارد کردن کدملی خود از تمام سیم‌کارت‌های ثبت شده به نامشان مطلع شوند. راه دیگر اما این است که به دفاتر امور مشترکین ما مراجعه کنند و حتی سیم‌کارت‌هایی را که استفاده نکرده‌اند را بار دیگر تحویل بگیرند.
صراف در مورد بحث خرید تالیا توسط همراه اول که در رسانه‌ها مطرح شده هم گفت: بحث خرید اصلا مطرح نیست، در واقع یک نوع مشارکت برای استفاده از امکانات یکدیگر مطرح است.
صراف همچنین درباره همکاری با اپراتورهای مجازی نیز گفت: ما این ظرفیت را داریم که به اپراتورهای مجازی سرویس دهیم اما اول می‌خواهیم نسل جدید را راه‌اندازی کنیم و بعد از اپراتورهای مجازی نیز استفاده کنیم در واقع برنامه ما رو به توسعه است.
صراف ادامه داد: ما تمرکزمان این است که سرعت اینترنت را در شبکه تالیا که یکی از بهترین طراحی‌های شبکه تلفن همراه را دارد تقویت کنیم و علتی که هنوز تبلیغات خود را آغاز نکرده‌ایم هم موضوع است.
وی در مورد زمان راه‌اندازی تجاری شبکه نسل جدید تالیا گفت: امیدواریم تا زمان نمایشگاه الکامپ امسال این امر محقق شود.
مدیرعامل تالیا در مورد نحوه و چگونگی پوشش کشوری تالیا نیز خاطرنشان ساخت: با استفاده از رومینگ ملی این امر محقق شده است و البته امکانات خودمان هم افزایش یافته است.و طبق قراردادی که تالیا با همراه اول دارد برخلاف رومینگ ملی که فقط اجازه استفاده نسل دوم تلفن همراه به مشترکان داده شود به محض راه‌اندازی شبکه نسل جدید تالیا مشترکان ما می‌توانند در سراسر کشور از نسل جدید تلفن همراه شبکه همراه اول  در قالب رومینگ ملی استفاده کنند.

دیدگاه خود را وارد کنید:

ثبت دیدگاه

هفته نامه

هفته نامه عصرارتباط شماره 834

تبلیغات

موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
گرین - Green
SUHD TV SAMSUNG