کانال تلگرام هفته نامه عصر ارتباط

توجه به شهر هوشمند، اشتغال‌زا است


مصطفی نقی‌پورفر مدیر مرکز نوآوری شرکت فناپ در نشست خبری دومین همایش زیرساخت و فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر هوشمند گفت: شهر هوشمند می‌تواندزمینه‌های اشتغال‌زایی را به ویژه در حوزه کسب و کارهای نوین فراهم سازد.
وی افزود: برای مثال در تهران با معضل ترافیک مواجه هستیم. اما استارتاپ‌های زیادی این موضوع را به چشم یک فرصت می‌بینند و اکنون در حال سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی کسب و کار در این زمینه هستند.
مدیر مرکز نوآوری شرکت فناپ گفت: استراتژیست‌های ما در شرکت فناپ، سه جز شهر هوشمند، سازمان هوشمند و شهروند هوشمند را برای توسعه کسب و کارهای نوین در کنار هم دیده‌اند و معتقدیم اگر دولت و سازمان‌های عمومی استراتژی خود را به سمت نوآوری پیش ببرند، حتما کسب و کارهای زیادی در این حوزه به ثمر خواهد نشست.
نقی‌پورفر تاکید کرد: در کنار توسعه زیرساخت، باید به توسعه سرویس‌ها به صورت جدی توجه شود. فضای استارتاپی در کشور رو به رشد است و فناپ نیز آمادگی دارد از ایده‌هایی که قابل پیاده‌سازی باشند حمایت کند.
براساس این گزارش دومین همایش زیرساخت و فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر هوشمند اول و دوم شهریور در مرکز همایش‌های بین‌المللی  برج میلاد تهران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.iransmartcity.ir مراجعه کنند.

دیدگاه خود را وارد کنید:

ثبت دیدگاه

هفته نامه

هفته نامه عصرارتباط شماره 834

تبلیغات

موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو
گرین - Green
SUHD TV SAMSUNG