سرویس تبلیغاتی جدید آپارات، راه‌اندازی شد

عصر ارتباط – آپارات سرویس تبلیغات جدید خود (Aparat Ads ) را در جهت سهولت ایجاد و تنظیم تبلیغات ویدئویی، در اختیار کاربران قرار داد.
به گزارش روابط عمومی آپارات، هدف از راه‎‌اندازی این سرویس، کمک بیشتر به کسب‌وکارها و افرادی است که می‌خواهند با بودجه‌ی دلخواه، تبلیغات ویدئویی انجام دهند و توسط مخاطبان هدف اصلی خود بیشتر دیده شوند. سرویس تبلیغاتی جدید آپارات که جایگزین سرویس افزایش بازدید Boost شده است.
بوست سرویس افزایش بازدید ویدئو در آپارات بود که چندی پیش از دسترس کاربران خارج شد.

کاربران می‌توانند به دو روش، نمایش تبلیغ در حین پخش ویدئو و نمایش تبلیغ در قسمت پیشنهادات از سرویس تبلیغات آپارات استفاده کنند.
در روش نمایش تبلیغ در حین پخش ویدئو کاربران می‌توانند تبلیغ خود را در ابتدا یا میانه پخش ویدئوها به مخاطبان به نمایش درآورند و این روش برای افزایش آگاهی از برند و هدایت کاربر به لینک یا وب سایت مورد نظر مناسب است.
اما در روش دوم نمایش تبلیغ در قسمت پیشنهادات آپارات، ویدئوی تبلیغاتی به صورت هدفمند در قسمت پیشنهادات آپارات به مخاطبان نمایش داده می‌شود و با کلیک روی این تبلیغ، به صفحه ویدئوی کاربر در آپارات منتقل می‌شوند.
این سرویس امکانات و قابلیت‌های بیشتری را نسبت به BOOSt در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از جمله این امکانات می‌توان به تاثیرگذاری بالای تبلیغات ویدئویی در قیاس با انواع دیگر تبلیغات، امکانات متعدد برای هدفمندسازی تبلیغ، یافتن سریع و آسان مخاطبان هدف و امکان ارائه قیمت پیشنهادی به ازای هر نمایش اشاره کرد.
آپارات، امکان هدفمندسازی تبلیغات را از طریق روش‌های مختلف در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. امکاناتی اختصاصی برای کاربران آپارات از جمله:
– انتخاب کلمات کلیدی برای هدفمندسازی تبلیغ
– امکان قرار دادن لینک بر روی تبلیغ برای هدایت کاربر به صفحه مورد نظر
– امکان انتخاب دسته‌بندی و امکان پخش تبلیغات از یک کانال خاص یا در شبکه‌های مخابراتی خاص
آپارات با بیش از ۶۰ میلیون مخاطب و یک میلیارد بازدید ماهانه پر بازدیدترین وب‌سایت ایرانی است، بنابراین دیده شدن کسب و کارها و افراد در این پلتفرم بدون شک فرصت‌‌های زیادی را جهت جذب مخاطب جدید برای آن‌ها ایجاد خواهد کرد.
کاربران آپارت تنها با ایجاد یک حساب کاربری می‌توانند از تمامی این خدمات بهره‌مند شوند.


پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود