کیف پول خود را مدیریت کنید

دنیای مدرن امروز اقتضا می‌کند برخی کارهایی که معمولا با قوه تعقل انسانی انجام می‌شوند نیز به عهده ماشین‌ها قرار گیرند. پرداخت هزینه‌ها و به مرور خرج شدن بودجه ماهانه یا سالانه ما، امری است که به‌شدت به مدیریت و برنامه‌ریزی نیاز دارد و موبایل‌های هوشمندی که بخش عظیمی از کارهای روزمره آدمی را انجام می‌دهند به کمک برنامه‌هایی قادر خواهند بود در این زمینه نیز نقش بسزایی ایفا كنند. در این شماره با چند اپلیکیشن برای اطلاع وضعیت دخل‌وخرج خود آشنا خواهید شد.

Prosper Daily - Money Tracking, Free Credit Score

برای مدیریت بهتر و دقیق‌تر روی دخل‌وخرج خود می‌توانید از این برنامه بهره‌مند شوید. اپلیکیشنProsper Daily همه حساب‌های شما را به‌صورت یک‌جا نشان داده و در محیطی ساده و به دور از پیچیدگی، آنها را پیگیری می‌کند. نمایش هزینه‌های پرداختی روی نمودار موجب می‌شود هوشمندانه‌تر از قبل خرج کنید. میزان هزینه مورد نیاز برای امور مختلف برای برنامه مشخص کنید تا علاوه بر آگاهی دقیق‌تر از آنها، در صورتی که هزینه خرج‌شده از مقدار تعیین‌شده بیشتر شد، به شما اطلاع دهد. به مرور زمان و با استفاده کاربرهای مختلف از Prosper Daily، این برنامه هوشمند‌تر شده و می‌تواند بهتر از قبل عمل کند. این برنامه رایگان را می‌توانید روی سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS نصب کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

Goodbudget Budget Planner

اپلیکیشن Goodbudget Budget Planner ابزاری مناسب برای مدیریت میزان خرج شما است که در صورت دلخواه می‌توانید مقدار بودجه خود را با همسر، خانواده و دیگر نزدیکانتان به‌اشتراک بگذارید. این برنامه برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS طراحی شده و قابلیت سینک‌کردن اطلاعات روی همه دستگاه‌هایی که این برنامه را اجرا می‌کنند، وجود دارد. این برنامه را روی پنج دستگاه متفاوت می‌توانید استفاده كنید. اپلیکیشن Goodbudget Budget Planner به شما کمک می‌کند میزان درآمد و خرجتان را سنجیده و مورد مقایسه قرار دهید. بدون پرداخت هزینه‌ای می‌توانید این برنامه را دریافت کرده و از قابلیت‌های آن استفاده کنید.

Fudget

یکی دیگر از برنامه‌های موبایل که برای کنترل دخل و خرج مورد استفاده قرار می‌گیرد، برنامه Fudget است. این برنامه به گونه‌ای طراحی شده که هزینه‌های خرج‌شده را به‌صورت موردی و در قالب فهرست‌هایی ذخیره کرده و می‌توانید به‌راحتی ویرایش كنید. این فهرست‌ها شما را از هزینه‌هایی که پرداخت کرده‌اید مطلع می‌سازد تا به‌راحتی آنها را مدیریت كنید. اپلیکیشن Fudget دارای محیطی ساده است و به‌سرعت شیوه کار کردن با آن را فرا می‌گیرید. این برنامه برای محافظت از حریم شخصی کاربران، اطلاعات را به‌وسیله رمز عبوری قفل کرده تا از دسترس دیگران خارج شود. می‌توانید علاوه بر رمز عبور از اثر انگشت خود برای ورود به اطلاعات خود در برنامه استفاده کنید. در صورت ارتقای برنامه به نسخه ویژه، می‌توانید از قابلیت‌هایی مانند ماشین‌حساب و ایجاد تغییراتی در ظاهر برنامه بهره‌مند شوید. در نسخه ویژه یا پولی برنامه، هیچ‌گونه تبلیغات درون برنامه‌ای وجود ندارد که از دیگر مزایای این نسخه به‌حساب می‌آید. برنامه Fudget مخصوص سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS طراحی شده است.

Expense IQ

اپلیکیشن Expense IQ مانند دیگر برنامه‌های معرفی‌شده، میزان درآمد و هزینه‌هایتان را پیگیری و مدیریت می‌کند. ویژگی برتری که این برنامه نسبت به اپلیکیشن های دیگر دارد، یاد‌آوری برای پرداخت قبض‌ها است. با این برنامه، دیگر تاخیری در پرداخت صورت‌حساب‌ها نداشته و این کار را فراموش نخواهید کرد. یادآور برنامه را می‌توانید به انتخاب خود تنظیم کرده و در صورت نیاز تصویری به آن بیفزایید. برای دسترسی سریع‌تر به برنامه، می‌توانید ویجت آن را روی صفحه اصلی قرار دهید و برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی خود، برنامه را به یک رمز عبور مجهز كنید.‌ Expense IQ هزینه‌ها را روی نمودار مشخص كرده و با رنگ‌های مختلف آنها را از یکدیگر تفکیک می‌کند، از این‌رو ابزار مناسبی برای مقایسه آنها به‌شمار می‌آید. برنامه معرفی‌شده را می‌توان به‌صورت رایگان برای موبایل‌ها و تبلت‌های اندروید دریافت كرد.

لایه‌های پنهان کارایی

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه