افتتاح چهارمین نمایشگاه و فروشگاه دایمی گرین

 

چهارمین نمایشگاه و فروشگاه  دایمی محصولات شرکت پردیس صنعت سیاره سبز با نام تجاری و گارانتی گرین هفته گذشته در مرکز مجتمع کامپیوتر ایران افتتاح شد.

 در مراسمی که در مجتمع ایران برگزار گردید خوش سیرمدیر فروش شرکت پردیس صنعت سیاره سبز به سوالات خبرنگاران و بازدید کنندگان پاسخ دادند.

خوش‌سیر، مدیر فروش گرین  به معرفی اهداف ورویکرد شرکت درسال‌های آتی پرداخت و گفت که از تیر ماه سال جاری ،پس ازراه‌اندازی یک نمایشگاه دایمی در شهر مشهد و دو نمایشگاه دایمی در تهران در مرکز کامپیوتر پایتخت ومرکز کامپیوترایران، گرین موفق به راه‌اندازی چهارمین مرکز نمایشگاه وفروشگاه دایمی محصولات خود در سطح کشور(که دومین نمایشگاه وفروشگاه دایمی گرین در مرکز کامپیوتر ایران است) شد و هر ماه یک نمایشگاه و فروشگاه دایمی در یکی از مراکز استان‌های کشور راه‌اندازی خواهد شد تا اینکه پوشش محصولات و خدمات این شرکت به سراسر کشور برسد.

وی در ادامه به معرفی محصولات مختلف با گارانتی گرین پرداخت و گفت: شرکت پردیس صنعت سیاره سبز کار خود را با کیس و پاور گرین شروع و در ادامه محصولات مختلف را به سبد محصولات خود اضافه کرد.

خوش‌سیر گفت: گرین در حال حاضرقرارداد فروش و خدمات پس ازفروش  مادربورد  و کارت گرافیک‌های MSI ، را با شرکتMSI بسته است  و محصولات این شرکت را با گارانتی گرین عرضه و پشتیبانی می‌کند.

وی بیان کرد: شرکت گرین در سبد محصولات خود  لوازم جانبی،  کیس و پاور، خنک‌کننده پردازنده، اسپیکر، شارژر همراه و تجهیزات شبکه ToToLink  را با نام تجاری گرین عرضه و گارانتی می‌کند.

خوش‌سیر در ادامه به پاسخ این سوال که با اینکه پردیس صنعت سیاره سبز با گارانتی گرین، محصولات خود را در فروشگاه‌های مختلف در سطح کشور عرضه و پشتیبانی می‌کند دیگر چه نیازی به راه‌اندازی و تاسیس نمایشگاه و فروشگاه دایمی توسط خود شرکت است، به روند رو به رشد و تکمیل  کار فروشگاه‌ها توسط شرکت سیاره سبز اشاره کرد و گفت: ایجاد نمایشگاه و فروشگاه دایمی از چند جنبه حائز اهمیت است. اول باعث ایجاد اشتغال در سراسر کشور شده و دوم اینکه محصولات شرکت مستقیما و بدون واسطه عرضه و پشتیبانی می‌شود و در نهایت ایجاد فروشگاه زنجیره‌ای در حال حاضر در سراسر دنیا روبه رشد و فزونی است و یکی از محبوبیت‌های برندهای مختلف داشتن مراکز مختلف نمایش و فروش در سراسر جهان است و گرین نیز از این نکته برای پیشبرد مقاصد خود استفاده و بهره برده است.

در ادامه این مراسم، احمد کاشانی، مدیر فروشگاه کاشانی مجتمع کامپیوتر ایران به تشریح عملکرد خود در مجتمع ایران در چند سال گذشته پرداخت و گفت: حدود 6 سال است که با شرکت پردیس صنعت سیاره سبز درمجتمع ایران همکاری می‌کند و فروشگاه گرین با مدیریت او در سال 1394 به عنوان یکی از پرفروش‌ترین نماینده‌های گرین در ایران انتخاب شد.

کاشانی افزود: با همسان‌سازی فروشگاه‌ها به شرکت کمک قابل توجهی می‌شود واز طرف دیگر اهداف شرکت نیز تحقق می‌یابد و مشتریان نیز با مراجعه به مراکز کامپیوتری ونمایشگاه‌های گرین در سراسر کشور تمامی محصولات این شرکت را مشاهده کرده و با محصولات جدید آشنا می‌شوند و در صورت نیازخود محصول مورد نظر را خریداری می‌کنند.

اخبار

رایانش 64 بیتی چیست؟

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه