لحظه‌هایتان را ویرایش کنید

عکاسی و ویرایش عکس‌ها، یکی از پرطرفدارترین اموری است که توسط موبایل‌های هوشمند انجام می‌شود، از این‌رو برنامه‌های بسیاری برای این کار عرضه شده‌ تا پاسخگوی سلیقه کاربران مختلف باشند و متناسب با نیاز و خواسته آنها امکاناتی در اختیارشان قرار دهند. اپلیکیشن‌های معرفی‌شده در این شماره، فرصتی فراهم کرده‌اند تا عکس‌هایتان را به بهترین شکل ویرایش کرده و از آنها آثار هنری خلق کنید.

Ottipo Photo Editor: Stickers, Frames, Effects

یکی از ابزارهایی که برای ادیت عکس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، برنامه قدرتمند Ottipo Photo Editor است. با این برنامه می‌توانید عکس‌هایی خلاقانه بسازید. مجموعه‌ای از استیکرهای متنوعی که در این برنامه وجود دارد، می‌تواند عکس‌های شما را خوش آب و رنگ‌تر جلوه دهد؛ استیکرهایی را که بیشتر مورد استفاده‌تان قرار می‌گیرد می‌توانید در فهرست علاقه‌مندی‌ها قرار دهید تا به‌سرعت و راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. برای شروع ویرایش عکس‌ها می‌توانید توسط برنامه عکسی تهیه كرده یا از گالری عکسی را وارد کنید. در آخر ویرایش‌ها می‌توانید از قاب‌های مختلف استفاده کرده و نیز عکس‌ها را در کنار هم بچینید. به‌راحتی اپلیکیشن  Ottipo Photo Editorبرای سیستم‌عامل اندروید به‌صورت رایگان موجود است.

WM : Add Watermark to Your Photos

با اپلیکیشن WM می‌توانید به عکس‌هایتان نوشته اضافه کنید و فونت، اندازه و میزان شفافیت نوشته‌ها را تعیین کنید. آیکون‌هایی درون برنامه وجود دارند که می‌توانید در کنار نوشته‌هایتان از آنها استفاده کنید. این برنامه ابزارهای متفاوتی برای ویرایش عکس در اختیار کاربران قرار می‌دهد که از جمله آنها می‌توان به فیلترهای متنوع اشاره کرد. ذخیره عکس‌ها و به‌اشتراک‌گذاری آنها در شبکه‌های مجازی پس از ادیت، به‌سهولت و مستقیم از درون برنامه انجام می‌شود. این برنامه را پس از پرداخت 99/0 دلار برای سیستم‌عامل iOS می‌توانید دریافت کنید و با آن عکس‌هایی متفاوت بسازید.  

Prisma: Photo Editor, Art Filters Pic Effects

Prisma، یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌هایی است که برای ویرایش عکس‌ها به‌کار می‌رود. این برنامه با بهره‌گیری از هوش مصنوعی و شبکه‌های عصبی، قادر است از عکس‌های شما آثار هنری خلق کند. توسط این برنامه می‌توانید هر تصویری را به سبک‌های مختلف نقاشی هنرمندان برجسته جهان تبدیل و تغییراتی زیبا روی عکس‌ها اعمال کنید. علاوه بر فیلترهای هنری زیبا ومدرن، افکت‌های متنوع دیگری درون برنامه وجود دارند که می‌توانید از آنها نیز بهره‌مند شوید. کار با برنامه به‌سرعت و راحتی انجام می‌شود. تنها کافی است تصویر مورد نظر را به برنامه بدهید و سبک نقاشی مورد نظر را انتخاب کنید تا برنامه تغییرات را اعمال کند. پس از آن، عکس شما آماده به‌اشتراک‌گذاری خواهد بود. به‌اشتراک‌گذاری عکس‌ها در شبکه‌های مجازی به‌صورت مستقیم و به‌راحتی از درون Prisma انجام می‌شود. این برنامه روی سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS قابل اجرا است و بدون پرداخت هزینه‌ای می‌توانید آن را دریافت کنید و از امکانات آن لذت ببرید.

Filterstorm Neue

یکی دیگر از برنامه‌هایی که برای اعمال تغییرات روی عکس‌ها می‌توان نام برد، اپلیكیشن‌Filterstorm Neue است. این برنامه هر آنچه برای ادیت عکس لازم داشته باشید در اختیارتان قرار می‌دهد. از قابلیت‌های ساده‌ای مانند برش عکس‌ها، برگرداندن و چرخاندن تصاویر گرفته تا اعمال فیلترهای حرفه‌ای را می‌توان از این اپلیکیشن انتظار داشت. تبدیل عکس رنگی به سیاه‌وسفید، محو کردن قسمتی از عکس، تیره کردن اطراف تصویر و مواردی از این قبیل، از کاربردهای Filterstorm Neue در ویرایش به‌شمار می‌آید. با استفاده از این برنامه می‌توانید نوشته‌هایی روی عکس‌ها اضافه کنید. این برنامه از فرمت‌های jpeg، PNG و TIEF پشتیبانی می‌کند و پیش از به‌اشتراک‌گذاری می‌توانید عکس‌ها را به این فرمت‌ها ذخیره کنید. اپلیکیشن‌Filterstorm Neue روی دستگاه‌هایی با سیستم‌عامل iOS اجرا می‌شود و به مبلغ 99/3 دلار به‌فروش می‌رسد. ادیت‌های حرفه‌ای خود توسط این برنامه را می‌توانید مستقیما در شبکه‌های مجازی به‌اشتراک بگذارید.

هم‌پیمان شدن بتمن و سوپرمن

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه