سیم‌کارت‌های شاتل‌موبایل وارد بازار شد

هفته گذشته شرکت «شاتل‌موبایل» به‌عنوان یکی از شرکت‌های دارای مجوز اپراتور مجازی با ارایه سیم‌کارت‌های خود با پیش‌شماره 0998 رسما وارد بازار تلفن همراه کشور شد.

آرش کریم‌بیگی، مدیرعامل شاتل‌موبایل گفت: شبکه تلفن همراه شاتل‌موبایل مبتنی بر نسل‌های 3 تا 5/4 تلفن همراه است و اینترنت نسل دوم در این شبکه ارایه نمی‌شود.

وی در نشست راه‌اندازی تجاری آزمایشی شبکه تلفن همراه شاتل‌موبایل افزود: به‌زودی امکان استفاده از خدمات شبکه TD-LTE روی فرکانس کاربردی 2600 مگاهرتز برای کاربران شاتل فراهم می‌شود. همچنین قرار است سیم‌کارت توریست نیز به‌عنوان یک محصول جدید از سوی شاتل‌موبایل وارد بازار شود.

قابلیت ویژه سیم‌کارت‌های شاتل‌موبایل آن است که اگر بسته حجم دیتای مشترک تمام نشده باشد، کاربر می‌تواند بخشی از باقی‌مانده بسته خود را با تمدید بسته قبلی، به ماه بعد منتقل کند.

به گفته وی، تلفن ابری، حساب چندکاربره، خدمات خانواده و گروه دوستان و رومینگ از دیگر خدمات شاتل‌موبایل هستند که به دارندگان سیم‌کارت‌های این اپراتور عرضه خواهد شد.

همچنین مشترکان شاتل‌موبایل می‌توانند با استفاده از مدیریت حساب اینترنتی، مدیر سیم‌کارت خود باشند و میزان مصرف، خدمات، تنظیمات و نیازمندی‌های خود را مدیریت کنند.

شاتل موبایل با ارایه پنج بسته پیش‌پرداخت آغازین به همراه سیم‌کارت رایگان و دو بسته آغازین خدمات پس‌پرداخت، این امکان را برای مشترکان خود فراهم کرده تا متناسب با میزان نیازهای ارتباطی خود و با پرداخت یک مبلغ ثابت ماهیانه، بتوانند مجموعه خدمات ارتباطی مورد نیاز خود را به‌صورت یکپارچه و در قالب آبونمان ثابت تهیه کنند.

‌با توجه به امکان دسترسی به کانال‌های فروش الکترونیکی، این اپراتور مجازی کارت شارژ فیزیکی در بازار ارایه نخواهد کرد.

مدیرعامل این شرکت میزان پوشش شبکه شاتل‌موبایل را در تمامی استان‌های کشور و بیش از 580 شهر کشور عنوان کرد.

تکمیل تجربه همگرایی خدمات ثابت و سیار برای مشترکان شاتل، عرضه راهکارهای سازمانی همگرای ثابت و سیار، عرضه خدمات رومینگ بین‌الملل با قابلیت 3G و 4G، عرضه خدمات TDD با قابلیت همگرایی و تبدیل شدن به اولین اپراتور نسل جدید Multi MNO ایران، از چشم‌اندازهای این اپراتور عنوان شده است.